Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dev Banka Kripto Para Borsası Açıyor

Singapurun'un en büyük bankası DBS, DBS Digital Exchange adında yeni bir kripto para borsasını hizmete sunacağını duyurdu. Banka ilk aşamada BTC, ETH, XRP,BCH üzerinden işlem yapacak. Ancak ilerleyen günlerde bu portföyün daha da artacağı tahmin ediliyor. Ayrıca kullanıcıların bu kripto paraları Singapur, Hong Kong ve Amerikan Doları ile Japon yenine çevirebilme imkanının yanı sıra menkul kıymet tokenları ile de takas işlemi gerçekleştirilmesine olanak sağlanacak. Şirket web sayfası üzerinden yaptığı açıklamada; digital paraların geleceğin dünyasında yerlerini almaya başladığı ve yeni açtıkları kripto para borsası ile özel paralar ile kripto paralar arasında entegre bir ekosistem kurmayı hedeflediklerinden bahsediliyor.

Singapurun kripto para birimleri piyasasında adı çok duyuluyor. Bu haber ile de bankaların karşı durduğu piyasayı kabullenmelerinin zor ve zararlı olmadığı umalım ki anlaşılır. Sistemlerini geliştirerek kripto paraya uyum sağlayabilecek duruma gelebilirler. İleriki dönemlerde diğer bankaların da yavaş yavaş ilgi duyacaklarını düşünüyorum. Çünkü artık başka seçenek kalmayacak.

Gelecek yıllarda Blockchain ile bir sistem oluşturulacak ve bankalar fiat paralar ile beraber kripto paraları da aynı kategoride gösterecektir diye düşünüyorum. Yani belki de bazı bankalar ayrıca borsa açmayabilir de. Ama bu durum için biraz fazla beklememiz gerekmeyebilir diye düşünüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri