Neler yeni

Dev Şirketler ABD Seçiminde Hilelere Karşı Birleşti

probit borsası
  • Nonce: Madencilik sırasında hedef hash değerini elde etmek için gereken sayıdır.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)
Bağış Yapan Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
2,841
Çözümler
1
Tepkime puanı
2,048
Puanları
285
Konum
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek


0.00095790
  • 0.00000000  
  • #1
Cointelegraph’ın haberine göre Ripple, Paypal ve Twitter ABD başkanlık seçimlerinden yapılabilecek hilelere karşı irleşen taraşız şirketler bünyesine katıldı. Bilindiği üzere Donald Trump başkan seçildiğinde, Rusya kaynaklı seçime hile karıştırıldığına yönelik pek çok iddia ortaya atılmıştı.

Seçime hile karıştırılmamasına yönelik birleşen şirketlere katılan Ripple ve Paypal kısa süre önce, Paypal’ın kripto paralara yönelik desteğini açıklaması ve Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi kripto para birimleriyle işlem yapacağını açılmasından sonra sert bir karşılıklı açıklamalar zinciriyle karşı karşıya gelmişlerdi. Bunun en temel sebebinin lider kripto paralar arasında oldukça güçlü konumda bulunan Ripple’nin bu listeleme içerisine dahil edilmemesi olarak görülmüştü.

Ripple Ceo’su Brad Garlinghouse tarafından güvenilir ve sağlıklı seçimleri desteklemeyi amaçlayan bu sivil birliğe katılmalarına yönelik olarak yaptığı açıklamada:

“Oy vermenin herkes ve her yerdeki insanlar için güvenli ve erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Ripple, demokrasiyi yüzde 100 destekliyor”
şeklinde konuştu.

Bahse konu birlik 936 üyeye sahip ve bünyesindeki şirketlerle beş milyondan fazla çalışana ulaşabiliyor olmasından da faydalanarak, bünyesindeki şirketlerinde esnetmeleriyle ücretli izin ya da esnek çalışma modelleriyle oy vermeye gitmeye çalışanlarını teşvik ediyor. Kısacası oy verebilmek için zaman ulamadığını söyleyen vatandaşlara, vatandaşlık görevlerini yerine getirebilmelerive ülkenin geleceğinde söz sahibi olabilmeleri için gereken desteği sağlıyor.

Tüm bu seçimin gölgesinde Grayscale CEO’u ise kim kazanırsa kazansın asıl kazananın Bitcoin olacağını belirtmişti.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00002050 Bitcoin verilmiştir

0.00002050 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 6.49 Türk Lirası Değerindedir.

Üst