Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin 1 Dolar Olacak mı?

Dogecoin 0,030 seviyelerinden 0,040 seviyelerine çıktı yine. Bu DOGE bizi daha çok güldürecek gibi. Sabah bilgisayarı açınca ilk işim DOGE fiyatını kontrol etmek oluyor. Bitcoin'e bile sonra bakıyorum. :)
Sağ olsunlar. :) İleride daha çok yükselir illa ki ama 1 Dolar çok zor.

Doge'ye bakmayın arkadaşlar. :) Cardano var, Polkadot var, Aave var, Avalanche var... Katma değeri daha yüksek, projelerinin gerçekten manası olan coinlere bakın bence.

Doge'ye bakmayın arkadaşlar. :) Cardano var, Polkadot var, Aave var, Avalanche var... Katma değeri daha yüksek, projelerinin gerçekten manası olan coinlere bakın bence.
Zaten yatırımım hep bu coinler üzerine özellikle dot ve Avax ama nedense her borsaya girişte ilk Doge'ye bakarım, böyle bir huy edindim, doge en saçma coin olmasına rağmen en çokta konuşulanlardan oluyor, artık çöp olsada kurtulsak. :)

Şu başlıktaki soruyu soran arkadaşlara istinaden.

Arkadaşlar yaratıcısının açıklaması şu,

Siz düşünün...

2014 yılında 40 milyar adet olan coin.

2015 de kurucusu : ben bile tedirginim, diyerek açıklama yapıyor.

yılda 5 milyar adet üretim,

80 Kat arta bir kripto para birimi daha ne kadar artabilir.

Neden herkes bu kripto paraların 7x24 çıkacağın düşünüyor ?
cevabını ben vereyim :
1 - Kolay yoldan zengin olmak.
2 - Hayat koşulları.

Dogecoin 1 Dolar Olacak mı? Şahsi fikrim : ( OLMAYACAK )

Lütfen teorilerinizi tahminlerinizi yazın arkadaşlar.
tabikide 1 doları da geçecek bence zaten yatırımcılar düşük coinlerden kar yapıyor topluca alıp biraz kar yapıp satıyor

tabikide 1 doları da geçecek bence zaten yatırımcılar düşük coinlerden kar yapıyor topluca alıp biraz kar yapıp satıyor
Doge'un 34 kat değerleneceğini neden düşünüyorsunuz hocam? :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri