Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin ile para kazanma

• Konbuyu başlatan Misafir474
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir474

Misafir
İnternetten para kazanma yolları çok fazla ama her yolu denemedim.Herkesin kendine göre bir şeylerle ilgilendiği nedeniyle,ben Dogecoin ile bu işe başladım.Ben Dogecoin’i sizlere iki türlü bir şekilde anlatacağım;

Dogecoin nasıl bir kripto para?
Dogecoin nereden alınır?

Ancak bazılarında denediğim için sizlere bilgi vermekteyim.Bu tür yollarla para kazanma yöntemlerini bulduktan sonra bir de kendi insanlarınız olsun diye düşünmeniz gerekiyor.Gereken iyi bir halde olmaları ve her şeyin çok yolunda gitmesi.Bir de size güvenmek istiyorum ki bu işler özel olsun da insanlara hep gelen şeyler olmasa da bol bol barajlarda var Örneğin ben sizin kadar başkalarına gidecektim ama bu nedenle diğer internet sitesinde var.

Öncelikle Dogecoin ile bu işe başladım ve dogecoin ile ilgili bilgileri paylaşacagım
İnternetten para kazanmak için ilk olarak dogecoin ile bu işe başladım.Bu aracı yardım kuruluşu,yani mevcut Dogecoin ve benzerleri(ReddCoin, PeerCoin, LiteCoin) sayesinde güncel bir fiyat hareketine uygun şekilde tahmin edebilirsiniz.Bu özelliklerden biri de dağıtma amaçlı bir musluk sitesi(Faucet):http://dogefaucet.info/fr/.Bu siteyi nasıl kullanacağını açalim:
Aşağıdaki linki tıklayarak siteye girebilirsiniz
ya da https://goo.gl/R9n7oC

Dogecoin nasıl bir kripto para?
Dogecoin,meme karikatürü Shiba Inu ile adlandırılan ve 2014 yılında insanlar tarafından daha önce internetteki altcoinlerin(Altcoin=Kendi çevrimiçi olarak oluşturulmuş diğer kripto paralar)arkasında gelen Bitcoin'in arkasına yerleştirildi.

Dogecoin ödüllü musluk sitesi (Faucet)
Dogecoin faucet sitesi,dogecoin kazandıran siteler ve Dogecoin nasıl alınır?
Dogecoin ile ilgili sitede yayınladığım duyumlar ve bilgilerle para kazanma işlemlerini yapabilirsiniz.Fakat bu olaya giriş yaparken eğer yasal olmayan bir şekilde çalışacaksanız açtığım linklerden hiçbirine girmemenizde size fayda var.

Dogecoin kazandıran shortlink siteleri(URL) sayesinde, herhangi bir web sitesinin üzerinden dogecoin kazanabilirsiniz.Özellikle bu uygulama büyük kiralık bağlantı sitelerinden gelen ve her gün milyonlarca kişi tarafından izlenen sitelere geçmek için ideal.
Bu musluk siteleri, kısa linkleri(URL) vererek Dogecoin'i yazarlar.Bir Dogecoin adresine girmek için bu şekilde izleyebilirsiniz.Şimdi, bir faucet sitesini seçtikten sonra, burada ilk olarak kendi hesabınızı açmak ve kullanabilir veriler göndermek istiyorsanız"Create Wallet"butonuna tıklayacaksınız.Daha sonra ekran başka bir menüye geçer ve sizlere daha önce belirtilen bilgileri doldurmanıza ihtiyacı var.Onu yaptıktan sonra, başlat iletişiminizi açabilirsiniz ve e-posta hesabın en az bir kez doğrulama olmadan gecikmezliğe geçen bir mail atmana imkan sağlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri