Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DogeFather

Dogecoin güncel olarak 0.45$ yani 3,79 Türk Lirası. Bence durmadan yükselmeye devam edicek bir doları bulmasa dahi 0.80$ bandına kadar yükseleceğini düşünüyorum. Çünkü Amerika gibi ülkelerde önde gelen markalardan (SlimJim,AXA,SNICKERS,Tesla) destekçisi çok fazla.
An itibariyle Chz yi geçmesine 4.5 cent kaldı.
Anlık durum bu şekilde;
doge.PNG
doge2.PNG

artık almak için çok mu geç yoksa hala alınabilirmi?böyle yükselmeye devam edermi? sizin bu konu ile ilgili düşünceleriniz nelerdir? Ytd

Son düzenleme:
Biz CHZ'den sıçrama beklerken DOGE ayrıldı gidiyor.
İşin kötüsü nerede patlayacağı belli olmadığı için DOGE trenine binmeyi de düşünmüyorum :D
Bu arada patlayacak mı artık onu da bilmiyorum.
Yani sonuç olarak DOGE'de kelimenin tam anlamıyla şu şekildeyim;

Biz CHZ'den sıçrama beklerken DOGE ayrıldı gidiyor.
İşin kötüsü nerede patlayacağı belli olmadığı için DOGE trenine binmeyi de düşünmüyorum :D
Bu arada patlayacak mı artık onu da bilmiyorum.
Yani sonuç olarak DOGE'de kelimenin tam anlamıyla şu şekildeyim;

dogecoin yatırımcılarının özeti bu video :ROFLMAO: patlayip patlamayacağından bende emin olamıyorum fakat ilk aldığımda 10 liraya 30 tane almıştım şuan ise 10 liraya 3 tane civarı alınıyor , ufak da olsa kar getirmeye devam ediyor gibi. ytd

Yakın zamanda Dogecoin'e yeni bir yatırım yapmadım. Ama düzenli olarak takip ediyorum. Güncel fiyatına her baktığımda "Bu fiyattan yatırım yapmak mantıklı olmaz, daha ne kadar artabilir" diyorum kendi kendime. Bir gün sonra girdiğimde fiyatı hep artmış oluyor. Bunu her düşündüğümde Dogecoin alsaydım şuan param en az 2-3 katına çıkmıştı. Buna rağmen yinede hala güvenemiyorum Dogecoin'e. Fiyatının tahmin edilebilirliğinin çok zora girdiği görüşündeyim. YTD

8 mayısta elon bir yerde canlı yayına çıkacakmış, doğru mudur bu haber bilgi olan var mı? Doğruysa daha da pump yer
Evet doğru. Saturday Night Live (SNL) programına konuk olacak. Amerikanın en çok seyredilen programlarından biri. Dogecoin hakkında konuşabileceğine dair Twitter paylaşımında bulundu. Gerçekleşir mi bilinmez tabi fakat eğer bahsederse büyük bir etkisi olabilir. (YTD)

Doge birilerinin canını yakacak, sadece eğlence coini (inceleyip görebilirsiniz). Altı dolu değil, yarın x2 de yapabilir x0,5 te bence ku*ma*r bile denebilir. Dikkatli olunmalı. YTD.

Evet doğru. Saturday Night Live (SNL) programına konuk olacak. Amerikanın en çok seyredilen programlarından biri. Dogecoin hakkında konuşabileceğine dair Twitter paylaşımında bulundu. Gerçekleşir mi bilinmez tabi fakat eğer bahsederse büyük bir etkisi olabilir. (YTD)
Daha önce hiç canlı yayında pump yapmamıştı Sayın Musk. Bu da bir ilk olacak herhalde (ytd)

Beklenti satın alımı 8 Mayıs'a kadar devam edecek herhalde. Her gün yeni ath yapıp %15 kadar düşüyor, ertesi gün toparlayıp tekrar ath yapıyor. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,717
Son üye
MasTerCoin
Geri