Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dual Mine ile Kazanç Elde Edilebilr mi?

Cloud Mining denince akla ilk gelen şirketlerden olan Dual Mine, 2018'den beri faaliyet gösteren, nadir İngiliz Cloud Mining sitelerinden birisidir. Kripto para yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara imkan sağlayan, ve maximum karı vadeden şirketlerden birisidir. Site ilk çıktığı zaman sadece Bitcoin ve Ethereum yatırımlarına izin veriyodu fakat son zamanlarda çoğu altcoine vsvs. yatırıma izin veriyor. Ödeme güvenininde sorun çekerseniz (benim gibi) internet üzerinde ödeme kanıtları mevcut.

indir (1).jpg

Kazanmak için yatırım yapmak zorunda mıyız?

Siteye kayıt olduğunuzda size 100GH/s'lık bir mining speed vermekte. Yatırım yapmadan bu hızı kullanabilmektesiniz. Bu hızı isterseniz Bitcoin, Ethereum vsvs. gibi coinlere atayıp mining yapabilirsiniz. Ayrıca sitede kazandığınız miktarı Re-invest yaparak siteye yatırım yapmadan mining hızınızı artırabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• indir (1).jpg
    indir (1).jpg
    11.2 KB · Görüntüleme: 114
Bulut madenciliği adı altında bir ponzi sistem olan Dualmine son dönemde oldukça sıkıntılı bir sitem oldu. Ödemelerini hala yapıyor olsa bile, bunu çok düşük miktarlarda yapıyor. Dualmine'ye kayıt olurken bir daha düşünmek gerek.

Şu anda 15 günde bir 4100 CRT çekimine izin veriyor. Yapmış olduğunuz yatırım ister 100 ister 1000 dolar olsun fark etmiyor. 4100 CRT'nin değeri de yaklaşık 25 dolar. Yani ayda 50 dolar çekilebiliyor (Örneğin, ayda 500 dolar kazananlar çekemiyorlar hepsini). Şimdilik o da. Yarının garantisi yok. Ponzi sistemler sonunda patlıyor. Dual iyi direndi şimdiye kadar. Daha ne kadar direnir bilinmez.

CRT, Daulmine'nin sırf yatır-çek işlemleri için çıkardığı platform tokeni. ERC 20 olarak çıktı. Sonradan bir de TRC 20 olarak çıkardılar ETH gas ücretlerinin yüksekliğinden dolayı.

Bu tür sistemler hakkında bilgi verirken daha iyi araştırıp detaylı bilgi vermek gerekiyor. İnsanları yanlış yönlendirip kayıplara yol açmayalım.

İyi forumlar...

Bulut madenciliği adı altında bir ponzi sistem olan Dualmine son dönemde oldukça sıkıntılı bir sitem oldu. Ödemelerini hala yapıyor olsa bile, bunu çok düşük miktarlarda yapıyor. Dualmine'ye kayıt olurken bir daha düşünmek gerek.

Şu anda 15 günde bir 4100 CRT çekimine izin veriyor. Yapmış olduğunuz yatırım ister 100 ister 1000 dolar olsun fark etmiyor. 4100 CRT'nin değeri de yaklaşık 25 dolar. Yani ayda 50 dolar çekilebiliyor (Örneğin, ayda 500 dolar kazananlar çekemiyorlar hepsini). Şimdilik o da. Yarının garantisi yok. Ponzi sistemler sonunda patlıyor. Dual iyi direndi şimdiye kadar. Daha ne kadar direnir bilinmez.

CRT, Daulmine'nin sırf yatır-çek işlemleri için çıkardığı platform tokeni. ERC 20 olarak çıktı. Sonradan bir de TRC 20 olarak çıkardılar ETH gas ücretlerinin yüksekliğinden dolayı.

Bu tür sistemler hakkında bilgi verirken daha iyi araştırıp detaylı bilgi vermek gerekiyor. İnsanları yanlış yönlendirip kayıplara yol açmayalım.

İyi forumlar...
Sistemi hiç kullanmadım.Ama yakından takip ediyorum.Dolandırıcı olsalar kapatıp giderlerdi
diye düşünüyorum

Sistemi hiç kullanmadım.Ama yakından takip ediyorum.d*l-n*ır*cı olsalar kapatıp giderlerdi
diye düşünüyorum
Ponziden kastım gerçek madencilik yapmadıklarıdır. Topladıkları paraları farklı şekillerde değerlendiriyorlar. Ancak yeni üyelerden alıp eski üyelere dağıttıkları bir sistem sonuçta. Son zamanlarda çeşitli problemler yaşandı. Bazı Youtuber'ların videolarından biliyorum. Aylık 500 dolar kazancı olan adam yalnızca 50 dolar çekebiliyor. Bu bile yeterli nasıl bir sistem olduğunu anlamak için.

Şu anda 1000 dolarlık bir yatırım yapmaya kalksan hayır demeyecekler. Ancak çekerken 50 dolar limit koyuyorlar. Daha ne diyeyim?

İyi forumlar...
Sistem şu an sıkıntılı zaten benim demek istediğim çoğu site gibi ortadan kaybolma amaçları yok gibi görünüyor. Ödemede zorluk yaşadıkları için paraları ödeselerde güven kaybettikleri için devam etmeleri zor

Cloud Mining denince akla ilk gelen şirketlerden olan Dual Mine, 2018'den beri faaliyet gösteren, nadir İngiliz Cloud Mining sitelerinden birisidir. Kripto para yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara imkan sağlayan, ve maximum karı vadeden şirketlerden birisidir. Site ilk çıktığı zaman sadece Bitcoin ve Ethereum yatırımlarına izin veriyodu fakat son zamanlarda çoğu altcoine vsvs. yatırıma izin veriyor. Ödeme güvenininde sorun çekerseniz (benim gibi) internet üzerinde ödeme kanıtları mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 3903
Kazanmak için yatırım yapmak zorunda mıyız?

Siteye kayıt olduğunuzda size 100GH/s'lık bir mining speed vermekte. Yatırım yapmadan bu hızı kullanabilmektesiniz. Bu hızı isterseniz Bitcoin, Ethereum vsvs. gibi coinlere atayıp mining yapabilirsiniz. Ayrıca sitede kazandığınız miktarı Re-invest yaparak siteye yatırım yapmadan mining hızınızı artırabilirsiniz.
Referans sistemi ile daha çok kazanabilirsiniz https://dualmine.com/?ref=397872 hem siz kazanırsınız hemde ben...Bu tür uygularda mutlaka referansınız olmalı...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kroisos595
Geri