Neler yeni

Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsasının Kendi Coini BNB


probit borsası
  • HODL, Ayı marketinde doğru bir strateji değildir.

KriptoLuis

Korgeneral
Süper Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)
Level 12 (12X)
Katılım
1 Ara 2020
Mesajlar
3,531
Çözümler
1
Tepkime puanı
1,418
Puanları
285
Yaş
42
Konum
antalya
Cinsiyet
Erkek


0.00004527
  • 0.00000000  
  • #1
Dünyanın belki de en büyük kripto para borsası olarak kabul edilen Binance tarafından 2017 yılında oluşturulan bir kripto para birimidir. Binance coin, temel olarak borsadaki işlemleri desteklemek için oluşturuldu. Kısaca BNB olarak ifade edilir.

BNB, borsada işlem komisyonları ödemek, diğer kripto para birimleri ile ticaret yapmak, token satışları için kullanmak ve alternatif bir ödeme yöntemi olarak kullanmak için değerlendirilebilir. Hatta diğer kripto paralarla takas edilebilir.

Binance Coin'i, Binance borsasında kullanmak size büyük avantajlar sağlar. BNB kullananlara borsada sağlanan indirimler, bu kripto parayı popüler bir kripto projesi haline getirdi. Bu sayede daha fazla yatırımcı bu borsada ticaret yapmaya başladı.

Bu kripto para birimi tamamen farklıdır ve şirketin kendi işleri için onu tanıtma iradesiyle doğmuştur. Madenciliği yapılamaz ve merkezileştirilmiştir. Ancak kripto dünyasıyla ilgilenen topluluk için hala hayati bir öneme sahip değildir.

Büyük kripto para birimlerinin aksine Binance coin uçucu değildir, dolayısıyla güvenlidir ve düşük kayıp riski vardır. Büyük bir güvenlik sorunu nedeniyle, Binance'in fiyatı biraz düşmüştü ama kendini yeniden toparladı ve giderek artmaya başladı.

Binance Coin umut verici bir büyüme potansiyeline sahip olduğundan, yatırım için ideal bir zemin olacaktır. Şu anda, bir Binance Coin tokeni (BNB) 29-30 Dolar seviyesindedir. Binance borsasının bir tokeni olarak Binance coin, borsa gelişmeye devam ettiği sürece büyümeye devam edecek. Binance, artık kullanıcılar için optimum güvenlik sağlıyor, dolayısıyla daha güvenli bir platform artık. Binance coin'ler hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak çeşitli cüzdanlarda saklanabilir.

Binance, sürekli büyüyen ve büyüklüğü kripto para birimine de yansıyan borsalardan biridir. Binance Coin, Ethereum'a dayalı bir ERC20 belirteci olarak doğduktan sonra geliştirilerek BEP2 ağında da işlem yapılabilir hale geldi.

Elbette bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir. BNB hakkında bir tanım ve değerlendirme yapılmıştır.
 

Bu konudan KriptoLuis isimli kullanıcıya 0.00001072 Bitcoin verilmiştir

0.00001072 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 3.43 Türk Lirası Değerindedir.

Üst