Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Elon Musk, Twitter’a Odaklanmadığını Belirtti

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör

Elon Musk, Twitter’a Odaklanmadığını Belirtti.jpg

Elon Musk, Twitter’a Odaklanmadığını Belirtti​

Elon Musk, Twitter’ı satın almak için zamanının %5'inden daha azının Twitter anlaşmasına ayrıldığını belirtti.

Musk: “Açık olmak gerekirse, zamanımın <%5'ini (ama aslında) Twitter'ı satın almaya harcıyorum. Bu roket bilimi değil! Dün Giga Texas'tı, bugün Starbase. Tesla, 7/24 aklımda”

SpaceX ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk, her daim Tesla’ya odaklandığının altını da çizdi.

Elon Musk, Salı günü Twitter anlaşmasının şirketin CEO'su mikroblog platformundaki bot faaliyetlerinin kapsamını gösterene kadar ilerlemeyeceğini söyledi.

Elon Musk:

%20 sahte/spam hesaplar, Twitter'ın iddia ettiğinin 4 katı ise *çok* daha yüksek olabilir.

Teklifim, Twitter'ın SEC dosyalarının doğru olmasına dayanıyordu.

Dün, Twitter'ın CEO'su <%5'lik bir kanıt göstermeyi açıkça reddetti.

Bu anlaşma o yapana kadar ilerleyemez.

Tüm bunlar ardından şirket hisselerinin fiyatı %19’luk bir düşüş yaşadı.

Bununki de "kuyruğunu yerim" ayakları. Adamın iki lafından biri Twitter olmuş. Halâ "ben çok ilgilenmiyorum, arkadaşlar gerekeni yapacak" havalarında.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri