Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

En Az Kesim Ücretiyle Nasıl Al-Sat Yaparak Büyük Kazanç Sağlayabilirim ? Gel Oku Sende Kazanmaya Başla :)

R

Rezz26

Misafir
Kendim aktif Olarak Bu iş Üzerinden Para Kazanıyorum
En az kesim ücreti olarak Paribu var şuan Bende paribu kullanıyorum Çok tavsiye ederim
Geçelim konumuza
Yapmamız Gerekenler;
Fiyatı düşük olan coinlere yönelicez Tron ve Doge coin çuan 0.02 seyirindeler sakın küçümsemeyin aylık küçük
yatırımlarla 200-300 kar sağlıyorum ve bunu benim gibi yapan bir sürü kişi var
İlk olarak Paribu ya kayıt olun Kimlik doğrulamanızı yapın 18 yaş ve üsüt olmanız lazım küçükseniz aileden de yardım
alabilirsiniz . Kimlik doğrulandıktan sonra en fazla 750 tl limiti kalkacaktir her zaman borsada olmanız lazım bunu unutmayın.
Yaptığım Yatırımlar
200 tl yatırım yaptım doge 0.02 iken dün sattım 0.0225 iken aradaki fark az değil arkadaşlar 225 tl bide kesim ücreti 224,5 cepte ve
bunu sadece 5 gün içinde yaptım sadece 200 tl . Bunu büyük yatırımlar yapanlar var 10000-100000 tl arası gibi fiyatlarda ve gerçekten çok karlı
bir yöntem kendinizi altıncı dükkanı düşünün aradaki kar her zaman sizin aradaki kesim ücretinide içtiğiniz çay gibi düşünün
100000 tl yatırım yapan insan ortlama benle beraber yatırsaydı 12.500 tl kar edicekti ve yapanlar vardı piyasalardan görünüyordu
12500 tl kar sadece 1 haftada ve 100000 tl yatırımla eğer bunu 3-4 ay devam ettirirseniz büyük mevlalara çıkıyor ben bu işe 60 tl ile başladım
şuan 900 tl yatırım yapıyorum nerden nereye 60 tl den 900 tl ye kadar yükseldim ve arada gidenlerimde oldu telefon aldım şuan bu işi sürdü
yorum Rabbimin izniyle gitti yere kadar götürücem bu işi ve zorlanmıyorsunuz aylık kazançtan gelen paranız ın 100 tl siyle bu yatırımları
yapabilirsiniz. İşte geldikten gece şöyle 5-6 dkika göz geçirirsiniz değerlendimi satarsınız düşdümü geri alırsınız Kafanız rahat olur ve bu coinler
fiyatları az olduğundan çok kayıpta yaratmaz . Lakin yükselirse büyük yükseliş yapar aynı etherum gibi kimse buk adar yükselceğinden emin değildi herkes bitcoin yükselcek derken etherum da yükselişe geçti mining çoğaldı .
Unutmayın parası olan insan değil az parası olup zekasını konuşturan kazanır .

Daha fazla içerikle karşınızda olucağım şimdilik bu kadar .

İyi forumlar herkese

@Rezz26
Alış-veriş taktiği ile ilgili kısım haricinde bir not düşmek isterim ... Paribu benimde genelde Türk Lirası için çekim yapmakta kullandıgım ve kendi adıma güvendigim bir borsa. Fakat mevcut işlem ücretleri çok ,hatta çok çok uygun platformlarda var bilginize.

@Rezz26
Alış-veriş taktiği ile ilgili kısım haricinde bir not düşmek isterim ... Paribu benimde genelde Türk Lirası için çekim yapmakta kullandıgım ve kendi adıma güvendigim bir borsa. Fakat mevcut işlem ücretleri çok ,hatta çok çok uygun platformlarda var bilginize.
hocam bildiğim olarak bu vardur kusura bakma özür dilerim

hocam bildiğim olarak bu vardur kusura bakma özür dilerim
Ne kusuru hocam , ne güzel başlık açıp konu hakkında yorumlarda bulunmuşsunuz. :)
Ticaret yapıp sık sık TL bazında çekimler yapıyorsanız paribu neden kullanılmasın , hatta bence de ilk kullanılabileceklerden .
Ticaret yapıp ,çekim yapmayacaksanız mesela hepimizin bildigi binance var. Üstelik borsanın kendi parasıyla komisyon ödemek isterseniz vereceginiz komisyon çok daha fazla düşebiliyor. Başka borsalarda var komisyonlarını görebileceginiz ama elbet güven verenlerde gezinmek yine de en doğrusu .

Kendim aktif Olarak Bu iş Üzerinden Para Kazanıyorum
En az kesim ücreti olarak Paribu var şuan Bende paribu kullanıyorum Çok tavsiye ederim
Geçelim konumuza
Yapmamız Gerekenler;
Fiyatı düşük olan coinlere yönelicez Tron ve Doge coin çuan 0.02 seyirindeler sakın küçümsemeyin aylık küçük
yatırımlarla 200-300 kar sağlıyorum ve bunu benim gibi yapan bir sürü kişi var
İlk olarak Paribu ya kayıt olun Kimlik doğrulamanızı yapın 18 yaş ve üsüt olmanız lazım küçükseniz aileden de yardım
alabilirsiniz . Kimlik doğrulandıktan sonra en fazla 750 tl limiti kalkacaktir her zaman borsada olmanız lazım bunu unutmayın.
Yaptığım Yatırımlar
200 tl yatırım yaptım doge 0.02 iken dün sattım 0.0225 iken aradaki fark az değil arkadaşlar 225 tl bide kesim ücreti 224,5 cepte ve
bunu sadece 5 gün içinde yaptım sadece 200 tl . Bunu büyük yatırımlar yapanlar var 10000-100000 tl arası gibi fiyatlarda ve gerçekten çok karlı
bir yöntem kendinizi altıncı dükkanı düşünün aradaki kar her zaman sizin aradaki kesim ücretinide içtiğiniz çay gibi düşünün
100000 tl yatırım yapan insan ortlama benle beraber yatırsaydı 12.500 tl kar edicekti ve yapanlar vardı piyasalardan görünüyordu
12500 tl kar sadece 1 haftada ve 100000 tl yatırımla eğer bunu 3-4 ay devam ettirirseniz büyük mevlalara çıkıyor ben bu işe 60 tl ile başladım
şuan 900 tl yatırım yapıyorum nerden nereye 60 tl den 900 tl ye kadar yükseldim ve arada gidenlerimde oldu telefon aldım şuan bu işi sürdü
yorum Rabbimin izniyle gitti yere kadar götürücem bu işi ve zorlanmıyorsunuz aylık kazançtan gelen paranız ın 100 tl siyle bu yatırımları
yapabilirsiniz. İşte geldikten gece şöyle 5-6 dkika göz geçirirsiniz değerlendimi satarsınız düşdümü geri alırsınız Kafanız rahat olur ve bu coinler
fiyatları az olduğundan çok kayıpta yaratmaz . Lakin yükselirse büyük yükseliş yapar aynı etherum gibi kimse buk adar yükselceğinden emin değildi herkes bitcoin yükselcek derken etherum da yükselişe geçti mining çoğaldı .
Unutmayın parası olan insan değil az parası olup zekasını konuşturan kazanır .

Daha fazla içerikle karşınızda olucağım şimdilik bu kadar .

İyi forumlar herkese
ufak bir ekleme lütfen nokta işaretinden sonra satır aralarında boşluk bırakın göz yorucu oluyor
kimse okumasa bile biz okuyoruz :)
teşekkürler bilgiler için.

"Kimse okumasa bile biz okuyoruz" Ben buna çok güldüm ya! :ROFLMAO::ROFLMAO: Valla Rezz26 arkadaş trade konusunda acayip heyecanlı. Yazdığı tüm satırlara hatta harflere yansımış bu heyecan. Bu yazıyı yazarken gözlerinde Dogecoin işareti belirmiştir muhtemelen. "Rezz26 arkadaş" tabiri biraz sosyalist jargona kaydı sanki. Benim asıl değinmek istediğim Haluk arkadaşın da bahsettiği gibi Paribu'nun komisyon ücretlerinin yüksek olduğudur. Yanlış hatırlamıyorsam % 0.25 kesinti yapıyorlar. Bu, piyasanın biraz üzerinde bir oran. Daha düşük komisyon ücretleri olan borsalar konusunda fikir verirseniz sevinirim. Özellikle KYC gerektirmeyenler hangileri mesela? Teşekkürler...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri