Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Eski ama mutlaka dinlemeniz gereken müzikler , eskiyi sevenler konuya şarkı önerside lütfen :)

Forumda hiç müzikle ilgili konu bulamadım bu yüzden sevdiğim sanatçılardan bir kaç Türkçe parça bırakmak istiyorum ..
Şarkı adlarına tıklayarak youtube linklerine gide bilirsiniz biraz uğraştırdı ama bence enfes oldu ..

Öz demir Erdoğan
Gurbet Bir sevgili arasan Bana ellerini ver
Zeki Müren
Gözlerin doğuyor gecelerime Elbet bir gün buluşacağız Gitme sana muhtacım
Erkin Koray
Bestim :) Sevince Seni her gördüğüm de Yalnızlar Rıhtımı
Cem karaca
Tamirci çırağı Namus belası Sende başını alıp gitme
Müzeyyen Senar
Benzemez kimse sana Sevmekten kim usanır Kimseye etmem şikayet(mutlaka dinleyin ..)

Bir de bu güzel sanatçılarımıza ek sevdiğim bazı türküler var onları da eklemek istedim umarım hoşunuza giderler mutlaka herkesten 1 şarkı türkü bekliyorum :)
Bey oğlunda gezersin Saza niye gelmedin Unuttun mu beni (Sezen aksu) Bekledim de gelmedin Stelios Kazantzidis

Umarım hoşunuza giden en azından 1 şarkı çıkar bol keyifli forumlar dilerim

Müzeyyen Senar aşık olduğum bir kişilik. Çok güzel konu açmışsın hocam. Teşekkürler. :)

Bir tanecik de ben eklemek istiyorum.

Elton John - Sacrifice.

Ayrıca eskilerden değil ama Haggard' ın Awaking The Centuries şarkısını önermek istiyorum. Eski şarkıların müzikleri ne kadar güzel ve kaliteliyse bu şarkının müziği de o kadar güzel ve kaliteli.

Bir tanecik de ben eklemek istiyorum.

Elton John - Sacrifice.

Ayrıca eskilerden değil ama Haggard' ın Awaking The Centuries şarkısını önermek istiyorum. Eski şarkıların müzikleri ne kadar güzel ve kaliteliyse bu şarkının müziği de o kadar güzel ve kaliteli.
Metallica - Notting Else Matters
Pink Floyd - comfortably numb
yabancı şarkılar için konu açabilirdiniz arkadaşlar...
güzelim şarkıların içerisine gidip böyle zındık şarkılarda tavsiye edilmes ki canım... :ROFLMAO:

Forumda hiç müzikle ilgili konu bulamadım bu yüzden sevdiğim sanatçılardan bir kaç Türkçe parça bırakmak istiyorum ..
Şarkı adlarına tıklayarak youtube linklerine gide bilirsiniz biraz uğraştırdı ama bence enfes oldu ..

Öz demir Erdoğan
Gurbet Bir sevgili arasan Bana ellerini ver
Zeki Müren
Gözlerin doğuyor gecelerime Elbet bir gün buluşacağız Gitme sana muhtacım
Erkin Koray
Bestim :) Sevince Seni her gördüğüm de Yalnızlar Rıhtımı
Cem karaca
Tamirci çırağı Namus belası Sende başını alıp gitme
Müzeyyen Senar
Benzemez kimse sana Sevmekten kim usanır Kimseye etmem şikayet(mutlaka dinleyin ..)

Bir de bu güzel sanatçılarımıza ek sevdiğim bazı türküler var onları da eklemek istedim umarım hoşunuza giderler mutlaka herkesten 1 şarkı türkü bekliyorum :)
Bey oğlunda gezersin Saza niye gelmedin Unuttun mu beni (Sezen aksu) Bekledim de gelmedin Stelios Kazantzidis

Umarım hoşunuza giden en azından 1 şarkı çıkar bol keyifli forumlar dilerim
Rap severlere özel birkaç tane ben vereyim
Hidra-Beyaz Diş
Enes Alper- Hangisi Benim
Hayki-Ofsayt

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar