Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ethereum'a Rakip Çıkabilir mi?

Öncelikle yanlış anlaşılmasın, mevcut hiçbir projenin ethereum ile kapışabilecek boyutta olduğunu düşünmüyorum. Elbette bunda ilk olmasının faydalarını da görüyor diyebilirim. İlk adını duyduğumuz coinlerden. Nasıl şuan BTC dominant pozisyondaysa, üzerine yeni projelerin geliltirilebildiği bir sistem olarak karşımıza çıkan ilk kapsamlı proje denilebilir. Hatta zamanında hatırlarım, BTC altın, LTC gümüş, ETH petrol olarak nitelendiriliyordu. Elbette zaman gösterecek bu durumu, örneğin Gümüş diye tabip edilen LTC eski popülerliğini kaybetti. Sizce ETH'ye rakip olabilecek hatta onu geçebilecek bir proje çıkabilecek mi yakın zamanda?

ETH daha önce yapılmayan bir şeyi yaptı ve gerçekten başarılı oldu da. Ama okuduğum birkaç uzman ETH' nin Merkeziyetsiz Finans (DeFi) projeleri sayesinde ayakta kalabildiğini söylüyor. Evet büyük ihtimalle ETH fiyatı zaten bu sayede fazla değer kaybetmiyor ama DeFi' nin etkileri ne olacak onu çok merak ediyorum.

Peki sence USDT gibi fiat paraya endesli kripto paralar ETH' ye rakip olabilir mi? Ben yakın zamanda USDT' nin işlem hacminin çok yükseleceğini düşünüyorum.
Ben de nedense USDT kavramına inanmıyorum. Nedeninş gerçekten bilmiyorum; ama bana göre inandırıcı ve sağlam durmuyor. İleriki dönemlerde Tether'in batacağını düşünüyorum. Altcoinler dururken işlem hacimlerinin boş yere USDT tarafına kayması acayip. Bence ileride gereksiz olduğu anlaşılacak.

Tabiki rakip çıkar XMR şuan yükselişte ve daha yükselişe çıkacak işlemeci üzrinden kasılıyor ve daha kolay

İşlem gaz ücretli aşırı fazla tron ile bunun devrilecegini düşünüyorum ama etherium şuan güçlü bir ağa sahip tronun bu hale gelene kadar eth bin yerinde saymayacagi da malum ..

İşlem gaz ücretli aşırı fazla tron ile bunun devrilecegini düşünüyorum ama etherium şuan güçlü bir ağa sahip tronun bu hale gelene kadar eth bin yerinde saymayacagi da malum ..
Justin Sun'dan dolayı Tron rakip olamaz bence. Hep bir şişirme hep agresif şekilde ele geçirme peşinde. Ayrıca sansasyonel haber çıkarmayı da çok seviyor. Güven veren bir profili yok çok fazla. En azından ETH ile kıyaslandığında

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri