Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Evde Para Kazanılır mı?

Evde hanımlarından öğrencilere, çalışanlardan emeklilere kadar hemen hemen herkes evde para kazanabilir. Çünkü çağımızda evden çalışarak gelir elde edebileceğiniz birbirinden güzel iş imkanları bulunmaktadır.

Evden para kazanmanın bir sürü yolu olmasına karşın bunlar arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu yazımda sizler için seçtiğimiz en güzel evde para kazanma yollarından bahsedeceğiz. Evde para kazanma konusunda ciddiyseniz bu yazımız size yeni bir hayatın kapılarını aralayabilir.

1- Freelance yazarlık yaparak para kazanmak​

Sözcüklere ilgili isenız veya akıcı cumle kurabiliyosanız kolaylıkla yapabilirsiniz

2- Youtube ile para kazanmak​

Çagımızda çogu kişinin içinde oldugu bir meslek türüdür bu platformun içinde oyun bilgi verici videolar eglence videoları bulunmaktadır mizahı'nız iyiyse bu pşatform da başarılı olabilirsiniz

3- İnternet sitesi – blog tasarımı​

tasarım konusunda bilgiliyseniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu mesleğin içinde nelermi oluyor ? blog şablonları internet butonları üst bilgiler. Nasıl yapılacağını biliyorsanız bu tür şeyleri geliştirmek ve yüklemek oldukça kolaydır. Kendi kendinize öğrenebileceğiniz bir sürü eğitim videoları vardır. Portfolyonuzu hazırlarken müşterilere ucuz fiyatlar verin.

Kazanmak keşke bu kadar kolay olsa :)

bunların dışında da bir çok alternatif bulunmaktadır önemli olan kendisi için uygun olan pozisyonu bulmak. Zaten bu tarz konularla ilgili paylaşımlarıyla kendilerini kanıtlamış bir çok kişi var. Yani evet kazanılır ve bunun birden fazla çeşiti bulunmakta önemli olan kendiniz için uygun olanını bulmaktır.

Biz buraya bilgi sahibi olmak ve bilgi aktarımı yapmak için geliyoruz fakat bazı inanlar forumun ne amaçla kullanıldığını ve kurallarını okumaksızın sadece kazanç icin gelmiş bulunmakta. Şükür ki cezasız kalmıyorlar.

Aslında evde para kazanmak çok riskli ve bi o kadarda eğlenceli bir şeydir özellikle bu pandemi sürecinde birçok konuda evden çıkmadan da para kazanılabileceğinin en basit örneği borsa sadece sabır ve dikkatle çok ciddi bir yatırımın olmasa bile en kötü şartlarda gününü kurtarabilecek kadar para kazanman mümkün. Tabiiki birçok seçenek de mevcut , en başta da belirttiğin gibi blog yazmak youtube'a içerik üretmek vs.

Evde para kazanılır mı henüz bilmiyorum ama evden para kaybedildiğini geçen hafta tecrübe edindim. Binance kaldıraçlı işlemlere gireyim istedim 100 dolar batırdım, teşekkürler Türkiye bu başarı hepimizin :))
geçmiş olsun bunlara bünye alışıyor zamanla
buna küçük miktarla tecrübe aldınız diyelim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri