Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Faucetpay.io da BTC yi çarpın bölümü

Faucetpay.io cüzdanda BTC yi çarpın bölümü adı altında oyun oynana bir bölüm var ? Bu cüzdanı kullanıp , bu bölümdeki oyunları oynayan üyeler var mı diye merak ettim.
Benzer cüzdanların bir kısmında bu tür bölümler var .İlk uygulamaya geçirdiklerinde bazen zar bölümünde zaman geçiriyordum . Şimdiki gözde alanım ise çöküyor (crashes) bölümü . Bitcoin'lerime kıyamıyorum ama doge ,litecoin ve dash işlemlerini sıkça yapıyorum .. Kendimce bir mantık ürettim küçük kazançlarla sekmeden devam ediyor.
Mantık dedigimde kendimce bir taktik ..Tutacak ,hep böyle devam edecek diye bir durum söz konusu degil . Bir kaç tökezleme olsa da yıkılmadım ,ayaktayım. Kaybedilen bir işlem oldugunda , bir sonraki tura yatırım miktarını belirli bir seviyeye kadar yükselterek devam etmek üzerine .
Ekran açık iken yaptıgım son oyunların görüntüsü altta.
Bu alanı kullanıp , benim taktiğim var ve asla yıkılmaz diyenler var mı ?

Ekran Görüntüsü (274).png

Faucetpay.io cüzdanda BTC yi çarpın bölümü adı altında oyun oynana bir bölüm var ? Bu cüzdanı kullanıp , bu bölümdeki oyunları oynayan üyeler var mı diye merak ettim.
Benzer cüzdanların bir kısmında bu tür bölümler var .İlk uygulamaya geçirdiklerinde bazen zar bölümünde zaman geçiriyordum . Şimdiki gözde alanım ise çöküyor (crashes) bölümü . Bitcoin'lerime kıyamıyorum ama doge ,litecoin ve dash işlemlerini sıkça yapıyorum .. Kendimce bir mantık ürettim küçük kazançlarla sekmeden devam ediyor.
Mantık dedigimde kendimce bir taktik ..Tutacak ,hep böyle devam edecek diye bir durum söz konusu degil . Bir kaç tökezleme olsa da yıkılmadım ,ayaktayım. Kaybedilen bir işlem oldugunda , bir sonraki tura yatırım miktarını belirli bir seviyeye kadar yükselterek devam etmek üzerine .
Ekran açık iken yaptıgım son oyunların görüntüsü altta.
Bu alanı kullanıp , benim taktiğim var ve asla yıkılmaz diyenler var mı ?

Ekli dosyayı görüntüle 830
ben oynadım 10 doge 3400 doge yaptım

2020-09-19 09:04:0510.00000000 DOGE340.37x3400.37000000 DOGE

Haluk bey lütfen o bölümü kullanmayın çünkü sistemin belli bir algoritması var ve kazanmanıza izin vermiyor genel ve kullanıcı bazlı takip mevcut siz kazandıgınızı sanıyorsunuz lakin tek bir crash da büyük zarara ugruyorsunuz.

Haluk bey lütfen o bölümü kullanmayın çünkü sistemin belli bir algoritması var ve kazanmanıza izin vermiyor genel ve kullanıcı bazlı takip mevcut siz kazandıgınızı sanıyorsunuz lakin tek bir crash da büyük zarara ugruyorsunuz.
Birazda keyif ,nefis köreltme diyelim. Zaman sayaçlarına bakarsanız arka arkaya degil zaten .
Çok ender rastlanan bir durum var fakat ... Genelde 1.00 ve 1.20 gibi oranlardan sonraki , bir birini takip eden turlarda , özellikle bu oranlardan sonraki turların birinde mutlaka 1.40 ve üstü oran % 99 olarak var . Veya benim gözlemim o şekilde ve yaptıgım işlemler bu sürece göre ..

faucetpay a güvenmiyorum micro walletler içinde..benzer işlemi freebitcoinde bende yapıyorum 10 satoshi koyup kaybedince x2 şeklinde giderek şimdiye kadar zarara uğramadım..
faucetpay da offortoro da bir teklifi yerine getirdim tüm şartlara uyarak..faucetpay ödememide yaptı..1 ay sonra offortoro ödemeleri yapmamış, yapılmayan kullanıcı adlarında benim kullanıcı adımda varmış..
içeride 10 dolar civarında kripto para olan hesabı dinlemeden banladılar, sonrasındaki çabada nafile..
yeni hesapla devam ediyorum ama sadece faucetler arası kazancı çekmek amaclı, o yüzden olurda cok kazanırsanız bile faucetpay illaki bişeyler eder, hesap banlar..

@foryoubtc09
Hocam bilgi için teşekkürler.
Faucetpay.io cüzdanında, bu tür uygulamalar yapılıp yapılmadığını açıkçası bilmiyordum. Aynı işlemlerin yapıldığı express de başka bir sebeple bende banlandım ve derdimi anlatmamım imkanı yok .

Ben Faucetpay'de oyun oynamayı hiç denemedim. Açıkçası denemeyi de düşünmüyorum. Netice de ku*ma*r ve kasa her zaman kazanır. Bu sözün doğruluğunu Freebitcoin sitesinde tecrübe ettim. Tamı tamına 30.000 satoshi kaybettim. Elbette ilk başlarda 120.00 satoshi yapmıştım elimdekini. Sonra yüzlerce kez her kaybettiğimde 2 katına çıkartarak denesem dahi kazanamadım. Birçok Youtube videosu izledim kazanma taktikleriyle ilgili. Yok 2 kere aşağı tuşuna bastıktan sonra 7 kere yukarı tuşuna basın. Yok bunları yaparken sol ayağınızın üzerinde sekin. Olmuyor arkadaşım, olmuyor. Önünde sonunda kasa kazanıyor. Hatta bir bot bile kullandım. Saniyede 3 milyon kere tıklama yapabilen ve her kaybettiğinde 2 katına çıkartarak tekrar deneyen bir bot. Biraz abarttığımın farkındayım. Bot elbette saniyede 3 milyon tıklama yapmıyordu ama çok hızlıydı. Sonuç mu? Tahmin edin bakalım. Yine kaybettim :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Faucetpay cüzdanında Saçma Sapan bir hata yüzünden 2000 dogem başka bir cüzdana gitti, Cüzdan hesabımda kayıtlıymış ama ben kimin bilmiyorum. Yeni kaydettiğim bir cüzdanı seçmeme rağmen eskiden kayıtlı bir cüzdana gitti dogeler.
Destek talebine yazdığımda bunun hata olduğunu biz göremiyoruz, Cüzdan zaten sizde kayıtlı oyüzden yabancıya gitmemiştir. İşlemi tekrarlayıp hatayı bize resim olarak atabilirseniz yardımcı oluruz diyorlar.

Tamamen saçmalık yüzünden 2bin doge çöpe gitti.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri