Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Finans Uzmanından Çarpıcı Yorum!

graph-g96e7c667a_640.jpg

Kripto Piyasası Sallanmaya Devam Ediyor

Rich Global LLC ile birlikte finans ve iş eğitim şirketi Rich Dad Company’nin de sahibi olan ABD'li iş insanı Robert Kiyosaki, son yaptığı Twitter paylaşımında para piyasaları hakkında ön görülerini takipçileriyle paylaştı. ABD'nin resesyona girmiş olmasına rağmen, piyasada yüksek talep olması ve işsizliğin henüz ciddi anlamda artmaması sebebiyle bu durumun reel olarak henüz hissedilmediğini belirten Kiyosaki, Fed’in enflasyona karşı faiz artırımı yapmasının ABD ekonomisini çok olumsuz etkileyeceğini ifade etti. Kiyosaki'ye göre, bunun sonucu olarak da hem Bitcoin ve diğer kripto paralar hem de tüm risk piyasaları ciddi kayıplar yaşamaya devam edebilir.

Diğer yandan, Cryptocademy platformunun kurucusu Justin Bennett de Ethereum'un mevcut desteğini kaybetmesi durumunda %45 oranında düşüş yaşayarak 800 dolar seviyelerine gerileme riski olduğunu yine attığı bir tweet ile takipçileriyle paylaştı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Kripto parası olanların düşünmesi gereken önemli konulardan birisi olmuş öte yandan bize etki etmiyor keşke düşse de alsak coinlerden

Eski adı LUNA, yeni adı LUNC olan jeton %95 düştükten sonra, ona akın edenlere inat edercesine bir %95 daha düşmüştü.

Bu alemde dibin dibi vardır. Ki "ona ulaştık herhalde" derken, daha da derin bir dip çıkabilir karşımıza.

Eskiden şöyle derdim: "Cüzdanımda jeton da var, nakitte var. Düşerse nakiti basarım, çıkarsa jetonu satarım.."

Artık bu kadar özgüvenli değilim. Zira, çıktığında satmaya, düştüğünde almaya korkar oldum. :)

Her an her şey olabilir demiyor kimse herkes bir tahmin yapıyor :D ama evet bende böyle bir risk görüyorum ufukta

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,230
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri