Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Forum için tanıtım videosu

Ses kaydı konusunda olumlu şeyler söyleyemeyeceğim, ama belki teknik sıkıntılar nedeniyle olmuştur diyeceğim. Elbette ki böyle bir yararlı forumu YouTube gibi bir platformda tanıtmak güzel bir düşünce. Ancak inanın videonuzda konuşmanızı anlamakta ses kaydı bozukluğu nedeniyle oldukça zorlandım diyebilirim. Sesi çok fazla açmak zorunda kaldım :) Dolayısıyla bu video paylaşımında ses sorununu gidermenizi ve tekrar yüklemenizi öneririm.

çok güzel olmuş emeğine sağlık kardeşim :)
zamanla inşallah daha profesyonel videolar gelir...

Çok beğendim. Emeklerine sağlık hocam. Ses konusunda kesintiler olduğu doğru. İleride daha iyilerini görmeyi dileriz. :)

sağlam bir mikrofon ve diyaframdan konuşursan daha başarılı içerikler çıkarabilirsin. bu tarz videolarda içerik ne kadar değerli olursa olsun çekebilmen lazım insanları. forumdan görmemiş olsam devamını izlemezdim muhtemelen. Yüksek sesle konuşabilecek bir ortamda değilsin sanırım. Başka bir videona da baktım. Onu da gece çekmişsin. gece çekmek yerine gündüz çek sesin gür çıksın mikrofonu da hallettiğin an bin abonesin. içeriklerini böyle tüketme.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri