Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Öneri Forum yönetimi için bir kaç öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uykusuz bir gece sonun da forum da dolaşırken aklıma geldi
Neden faucetpay ödemesi olmasın hem bu sayede sistemi kesfede bilecek üye sayısı da arta bilir tabi şimdi geliştirme aşamasında olsakta ilerleyen zamanlar da sistem için gerçekten güzel bir reklam ola bilir hepimiz faucetpay i kullanıyoruz forum için faucetpay de yorum ve yıldız da vere biliriz bu saye de site öne çıkar + ödeme alt eşiği 11k satoşi olduğu için forumun ödeme oranı da yüksekte demek bu da yine + olarak sistemi öne çıkartır .
Yine sistem yöneticileri ve sistem için belki bir çoğumuz çok sevmese de (ben çok severim ) offerwalls teklifler getirile bilir hem böyle de daha önce ben görmedim türk bir site de teklifler sekmesi güzel olur yabancı yerine memleketimizin insanına kazandırmış oluruz .
Yine trustpilot ve benzeri sistemlere sitenin eklenmesi gerektiğini söylüyorum kendim en büyük kripto para forumlarından birinde ingilizce olarak sistemi tanıttım şuan onay bekliyorum trust pilota da adminlerimiz sistemi ekleyerek hem güven hem de ücretsiz güzel bir reklam yapa bilir sistem için şuan aklıma gelen bir kaç öneri bunlardır umarım hoşunuza gider ve seversiniz kolay gelsin bol kazançlar forum .

Öncelikle güzel teklifleriniz için teşekkürler.
Reklam konusuna değinmen istiyorum. Şu an reklam verebilecek bir sürü fırsatımız mevcut ama açıkçası yavaştan almayı tercih ediyoruz. Daha sağlam adımlarla ilerlemek mantıklı gibi. Tabi ki ileri de reklam almak planlar arasında. Ancak sistem oturana, sorunlar giderilene ve belirli bir seviyeye gelene kadar şimdilik yavaş yavaş gelişmesi mantıklı.Trustpilot fikri not alındı. :)

Faucetpay konusuna gelecek olursak. Bu foruma bir kaç yazı yazıp faıcetpayden ödeme alarak bir daha yüzüne bakmayacak insanlar lazım değil. Bu benim şahsi kanaatim. @admin ve diğer yönetici arkadaşlar ne der bu konuya bilemem. Bu foruma sadakat lazım. Ödeme limiti gayet makul. Ulaşmakta şu ödeme miktarlarıyla hiç zor değil şahsi kanaatimce.

Offerwalls teklifler gelecekte yapılabilir. Olmaması için bir sebep yok gibi. :)

Değerli fikirleriniz için teşekkür ederiz. Gerekli notlar alındı.

Reklam konusuna değinmen istiyorum. Şu an reklam verebilecek bir sürü fırsatımız mevcut ama açıkçası yavaştan almayı tercih ediyoruz. Daha sağlam adımlarla ilerlemek mantıklı gibi. Tabi ki ileri de reklam almak planlar arasında. Ancak sistem oturana, sorunlar giderilene ve belirli bir seviyeye gelene kadar şimdilik yavaş yavaş gelişmesi mantıklı.Trustpilot fikri not alındı. :)

Faucetpay konusuna gelecek olursak. Bu foruma bir kaç yazı yazıp faıcetpayden ödeme alarak bir daha yüzüne bakmayacak insanlar lazım değil. Bu benim şahsi kanaatim. @admin ve diğer yönetici arkadaşlar ne der bu konuya bilemem. Bu foruma sadakat lazım. Ödeme limiti gayet makul. Ulaşmakta şu ödeme miktarlarıyla hiç zor değil şahsi kanaatimce.

Offerwalls teklifler gelecekte yapılabilir. Olmaması için bir sebep yok gibi. :)

teşekkür ederim faucetpay için de derken aslında yine 11100 satoşi olmasını isterim çünkü ben cüzdan yerine işlem ücretlerinden dolayı hep faucet e çekme tarafındayım toplu uğraştığımda yine de teşekkürler kolay gelsin

Peki bu sistemin devamlılığı ne kadar sürecek belli süre sonra ödemeler kapanabilir mi yani suan hiçbir gelir yok reklam veren olsada ilerde tutarsa forum konu açan cok olur karsılamaz düşüncesindeyim.

Peki bu sistemin devamlılığı ne kadar sürecek belli süre sonra ödemeler kapanabilir mi yani suan hiçbir gelir yok reklam veren olsada ilerde tutarsa forum konu açan cok olur karsılamaz düşüncesindeyim.
Bunu sözünü hiç kimse veremez. Yani ödemeler bu boyutta devam edecek gibisinden bir söz, söz konusu olamaz. Gelirler düşebilir de artabilir de. Şuan reklam yok. Reklam talebinde bulunan oldu ama istediğimiz tarzda değildi reklamlar. Hedef daha büyük. Çitayı yukarı koyduk diyebilirim. Ancak şu kadarını söyleyebilirim ileri de üye olanlar için kazanmak daha zor olacak. Eski üyeleri korumaya yönelik bir kazanç modeli üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca ödemelerin devamlılığını sağlamak düşündüğünüz kadar da zor olmaz.
Örnek ödeme limiti 11k satoshi den 100k satoshi ye çıkarılır. Limite sadece forumda vakit harcayan üyeler kazanan hale gelebilir. Tamamen afaki konuşuyorum. Ya da level sistemi güncellenir. Siz eski üye olduğunuzdan belirli bir konu/mesaj sayısına ulaştığınızdan sizi etkilemez ama yeni gelecek belirli bir seviyeye ulaşabilmek için ciddi emek sarf etmek zorunda kalır. Yani eski üyeler kazanmaya devam eder, yeniler az kazanır, daha yeniler daha da az kazanır gibi gibi.

Bu arada kripto paralara yönelik reklam ücretleri ciddi oranda yüksektir. Bu yüzden reklam gelirleri de aynı oranda yüksek olabilir. @admin sürekli tekrar ediyor geç olmadan yerinizi alın diye. Bunu üye gelsin diyerek yapmıyor. Üye kaygısı duyulsa bu sisteme bir reklamla çok ciddi sayıda üye çekilebilir. Neyse çok uzatıp konuyu dağıtmıyorum. Demek istediğim anlaşıldı sanırım :)

Uykusuz bir gece sonun da forum da dolaşırken aklıma geldi
Neden faucetpay ödemesi olmasın hem bu sayede sistemi kesfede bilecek üye sayısı da arta bilir tabi şimdi geliştirme aşamasında olsakta ilerleyen zamanlar da sistem için gerçekten güzel bir reklam ola bilir hepimiz faucetpay i kullanıyoruz forum için faucetpay de yorum ve yıldız da vere biliriz bu saye de site öne çıkar + ödeme alt eşiği 11k satoşi olduğu için forumun ödeme oranı da yüksekte demek bu da yine + olarak sistemi öne çıkartır .
Yine sistem yöneticileri ve sistem için belki bir çoğumuz çok sevmese de (ben çok severim ) offerwalls teklifler getirile bilir hem böyle de daha önce ben görmedim türk bir site de teklifler sekmesi güzel olur yabancı yerine memleketimizin insanına kazandırmış oluruz .
Yine trustpilot ve benzeri sistemlere sitenin eklenmesi gerektiğini söylüyorum kendim en büyük kripto para forumlarından birinde ingilizce olarak sistemi tanıttım şuan onay bekliyorum trust pilota da adminlerimiz sistemi ekleyerek hem güven hem de ücretsiz güzel bir reklam yapa bilir sistem için şuan aklıma gelen bir kaç öneri bunlardır umarım hoşunuza gider ve seversiniz kolay gelsin bol kazançlar forum .
Öneriniz için gerçekten Teşekkür ederim,

Burada öneriden çok, gecenin bir vakti forumun geleceğini düşünme, forumun tanıtımının yapılması düşüncesi , reklam ve yeni üyelerin gelmesi... Bunlar için ayrıca Teşekkür ederim.

bunlara inanın şuan gerek yok..
Biz kaliteli içerik paylaştıkça forum kendi reklamını yapacaktır.
Günümüzde bir çok web sitesinde geri dönüş çok önemlidir ve sitemizin 100' e yakın üye sayısında %85 geri dönüş var..
Genel sitelerde haber sitelerinde 0.20 Saniye ile 3 dakika arasında kullanıcılar sitede zaman geçirirken şuan sitemizin günlük ortalama zaman geçirme 25 dakika... yeni bir forum olarak bu değerler olağanüstü... böyle gidersek hak ettiği yere gelecektir sitemiz.

+ Sat verecektim butonu kaldırmışız kimsede haber vermiyor neyse sağlık olsun ilk güncellemede geri gelecek :)

Eski üyeler için kapanma olmaz ama düşüş olur, Ne sizi üzecek bir karar nede bizi üzecek bir karar olur. ama duruma böyle bakmamak gerekiyor. Kaliteli içerik yaparak reklam geliri elde edersek sanırım reklam geliri ile daha da fazla kazanç artışı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri