Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

free-trx.com-TRX kazanç

free-trx.com
Birbirinden farklı bir çok işlem yaparak trx kazanabileceginiz, basit ve anlaşılır bir site.
Siteyi aktif olarak kullanan bir çok üye var ve site verilerine göre ödemeler sorunsuz bir şekilde devam ediyor.

Siteye kayıt işlemi için trx cüzdan adresi, kullanıcı adı, şifre oluşturma gibi oldukça kısa sürede yapabileceginiz kayıt bölümünü doldurmanız gerekiyor.

Sitede kazanç için kullanabileceginiz birçok bölüm mevcut.. Kısaca bunlar ;

-- musluk .. her 30 dakikada bir talep edilebilir durumda.
-- kısa baglantılar ... her gün çözebileceginiz 40 ve üstü shortlinks baglantısı
-- ptc reklamları ... reklam veren sayısına göre degişir
-- başarılar ... belirli sayılarda çözdügünüz kısa baglantılar ve yaptıgınız musluk iddialarından (her100-200 gibi ) fazladan ödül
-- kuponlar .... yer yer paylaşılan küçük miktarlı trx kazanç için kod
-- cpu madenciligi ... ilgi duyan üyeler için bir alternatif
-- yarışmalar .... yönlendirme yarışması , offerwalls yarışması ,en çok kısa baglantı çözme yarışması gibi
-- tavsiye .... alt üyelerinizin kazançlarından % alma üzerine
-- offerwalls ... çeşitli bölümler halinde bulunur
-- yatırım oyunu .. btc nin 5 dakikalık zaman diliminde düşüş yada yükselişini tahmin etme ile ilgili

siteden ödeme alabilmek için öncelikle 20 defa musluk talebinde bulunmanız gerekmektedir.
kazançlarınızı faucetpay.io veya trx cüzdana çekme imkanı.

inceleme veya kayıt için ;

Henüz ödeme talep etmedim ama sanırım btc nin 5 dakikalık hareket yönü ile ilgili yatırım oyununda iyi gibiyim.
Ekran Görüntüsü (96).png

Sitede, küçük ama yatırım oyunu oynayanlar için ise oldukça büyük bir güncelleme bugün yapıldı . Daha önceleri 1.90 olan kazanma yüzdesi 1.40 oranına indirildi. :cry:

Evet bunu kesinlikle anlamış gözüküyorlar.. yeni bir güncelleme daha yapıldı.. en fazla 2.5 trx yatırım limitini de 5 trx olarak güncellemişler.

Ben de bu siteye yeni üye oldum. Ancak çekim limitini ulaşmanın zaman alacağını ve kazançların düşük olduğunu düşünüyorum.
Kısmen haklı olduğunuzu söyleyebilirim. Sitenin yatırım oyunu bölümü hariç neredeyse hiç bir bölümünü kullanmıyorum ve aldığım tüm ödemeler tamamen bu bölümün kazançları. Ben şimdilik memnunum ama bakalım ilerleyen zaman da ne olacak .

Yatırım oyunu ile ilgili bir güncelleme daha yapıldı. 2 gün önce kazanç oranı 1.90 iken dün 1.40 oranına indirildi . Şu saatlerde ise oran 1.30 oldu.
Eskiden bir doğru tahmin bir yanlış tahminin zararını hemen hemen kurtarıyordu. Şimdi işler iyice zora girdi ,bir yanlış tahmin yaptığınızda kaybettiğinizi yerine koymak için en az 3 doğru tahmin yapmanız gerekiyor. Yakında muhtemelen ya oyunu kaldırırlar veya benim gibi günlük çekim yapan bir kısım üyeyi yasaklarlar. Bakalım zaman ne gösterecek.

Sitenin yöneticisi şimdiye kadar dürüst davrandı. Fakat yatırım oyunundan tahminen zarar etmeye başladı. Artık kazanç yüzdesi 1.30 olarak sabitlendi ve en fazla yatırım yapılacak oran 10 trx miktarından 1,5 trx e indirildi ..

Ne kader sürede aldınız ödemeyi. Bana zor gibi gelmişti. O yüzden hiç uğraşmamıştım.
tamamı yatırım oyunu bölümünün kazancı . yaklaşık 2 saatlik bir kazanç , yatırım oyununda 22 defa yön tahmini oyunu oynadım 21 tam isabet oldu, başka hiç bir işlem yok.
Konunun tanıtımında dün bu oyunla ilgili bazı verilerimi çizelge şeklinde paylaşmıştım . mevcut kazanç bu.
1 tron 20 kuruşdan , 50 tron 10 tl fena değil gibi ne kadar sürede aldınız ?
Gerçekten bu siteler için fena değil. Ben en son o kazancı bir musluk sitesinin lotosundan almıştım.
şuana kadar hiç loto tutturamadım :/ umarım birgün tuttururum
süresi dediğim gibi 2 saat ..şimdi hesabımda olanın yarısı kadar bir çekim talimatı daha gönderdim. zaten bu şekilde bir kaç ödeme istedikten sonra muhtemelen site sahibi buzağı altında başka bir şey arayacak ve hesabımı muhtemelen kapatacak. .sadece tahmin olmakla beraber benzer durumu başka bir kaç sitede yaşadım.
tek bildiğim yatırım oyununda hemen hemen her 100 tahminden 95 ve 99 u potada gol.:)
bunu nasıl yapıyorsunuz hocam taktğini anlatma şanşınız var mı ?
bir taktik yok , btc nin fiyat hareketine müdahale etme şansıda yok. bazen ben de anlamıyor ve anlatamıyorum .
Ödeme alabileceğimi düşünememiştim ya. :confused: 50 TRX müthiş bence En azından değerlenme ihtimali var. (YTD)

Bence sürekli Binance Futures sayfası sekmelerinde açık olsun ve sürekli fiyatı takip et. Belki de ne zaman işlem yapman gerektiğini bu sayede anlayabilirsin. Bu iş çok fazla sabır gerektiriyor. :unsure:
hocam ödeme kanıtlarınızdan sonra bende bir hesap açtım şimdi deneyeceğim ödeme alabilirsem atarım buraya
Ben de bu siteye yeni üye oldum. Ancak çekim limitini ulaşmanın zaman alacağını ve kazançların düşük olduğunu düşünüyorum.
tebrik ederim hocam böyle bir sistem için güzel kazanç sağlamışsınız.

Ödeme kanıtlarındaki paylaşımlar buraya taşındı. Ödeme kanıtı hariç konu ile ilgili paylaşımlara buradan devam ediyoruz.(y)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri