Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Galata Wind Enerji Halka Arz Edildi

EfeKaan

Üstçavuş
Merhabalar, 15 Nisan 09:00 itibariyle Galata Wind Enerji hisseleri halka arz edildi. Bir lot 1 TL, 1 TL nominal değeri ise 5,06 TL'den satışa sunulacak. Aynı zamanda lotlar eşit olarak dağıtılacak.

38317.jpg

Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber bir çok medya ve yatırımcı, bu şekilde halka arzların kesin bir kazanç getirdiğini söylemekte, bunun doğruluk payı nedir. Daha önceki halka arzlara katılmış olanlar konu altından deneyimlerini aktarırsa sevinirim.

Soru: En fazla 100 civarı Lot gelebilir, o da 506 TL ediyor, eğer 506 TL'den fazla tutarda bir alış emri verirsek örneğin 1000 TL, bize 500 TL'lik lot verip geri kalan tutarı hesabımıza iade mi ediyor?

Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş,

A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Anadolu Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş,

Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş,

Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş,

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Global Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

ICBC Turkey Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

ING Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

INVESTAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

INFO Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

INTEGRAL Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Phillipcapital Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Piramit Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş,

QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

TERA Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Turkish Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Ünlü Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Yatırım Finansman Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş,

Bende bu hissenin adını dün duydum. Enerji üzerine bir hisse olduğu için olsa gerek çoğu kişi bu hissenin değerleneceğini düşünüyor.

Tabi kulaktan kulağa giden bir söylenti olduğu için beklentisi varmış gibi bir izlenim bıraktığı da olabilir. Bakalım neler olacak YTD

Arza katıldım. Ama bugün geçen hafta arz edilen Turex ve Quagr tavandan bozulup tabana gittiler. Arza katılan herkesin kazandığı dönem sona eriyor olabilir.

Bizim Menkul Değerler A.Ş halka arza aracılık eden firmanın arz fiyatını yüksek hesapladığını normalde daha düşük olması gerektiğini KAP'a bildirdi. Sanırım ilk defa böyle bir durum olmuş

Ekli dosyalar

• GWIND Analist Raporu_BMD.pdf
    910.1 KB · Görüntüleme: 84
Tacirler üzerinden arz' a katılmaya çalıştım 470 adet için kesin alım girmeye çalıştım ama her seferinde bakiye yetersiz dedi anlatamadım aslında bakiyemde vardı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,206
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri