Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gelecek Vadeden Altcoinler #2

Gelecek Vadeden Altcoinler #2

Merhaba arkadaşlar daha önce Gelecek Vadeden Altcoinler #1 isimli bir konu oluşturmuş ve oluşturduğum konuda sizlere artı ve eksi yönleri ile tarafsız bir şekilde gördüklerimi deneyimlediklerimi aktarmaya çalışmıştım. Böylelikle sizlerde hangi kripto para birimini alacağınıza azda olsa kendiniz karar verebileceksiniz.

Hatta linki bırakayım okumak isteyen olursa okuyabilir.

Bu yazımda sizlere BNB coinden bahsedeceğim. Artık diğer kripto paralarda olduğu gibi BNB 1000 dolar olur mu , BNB uzun vade yatırım yapılır mı? Binance kapanırsa BNB ne olur, BNB Alınır mı?

2017 yılında @gkkrlmz bu coin değerlenir demişti söylediğinde 1 adet BNB 0,30$ civarındaydı :)
Bende yakında patlar diyerek geçmiştim konu öylelikle kapandı gitti.

Peki neden yakında patlar gider düşüncesindeydim?
O dönemde lider kripto para borsası Poloniex 'ti Binance yeni yeni duyurluyordu.
Günümüzde artık Binance üye olmayan yoktur sanırım :)
Şimdi Gelelim BNB Artılarına ve Eksilerine

Binance Coin BNB Artıları
  1. Binance yıllık kârının %20'si ile BNB almaktadır.
  2. Binance borsasında alım satım yapıyorsanız %50 komisyon indirimi.
  3. Her sene belli bir miktar BNB yakılması (100.000.000 Milyona Kalana Kadar)
  4. Binance Launchpad üzerinde beğendimizTokenleri BNB ile alabilirsiniz.
  5. Binance Loan ile kripto kredilerine başvurun.
  6. Binance Smart Chain ( DEX ) Kendi Block Zinciri Olması
  7. Merkezi olmayan borsa ( DEX ) Projesi

Binance Coin BNB Eksileri
  1. Binance.com başına bir şey gelirse korkusu :)

Dikkat ettiniz mi Artıları bölümüne?
Sözde sizlere kripto para tanıtımı yapmaya çalıştım Bir coin tanıtımından başka daha çok reklam yapılmış gibi değil mi?
Aslında anlatacak çok şey var ama genel olarak sadece bir borsanın reklamı ve avantajları gibi bir konu oldu :)
Neyse peki neden bu BNB konusuna değindim ve takip edilebilecek coinler arasına aldım.
Dikkat ettiniz mi bilmiyorum, yalnız Binance Kripto Para ve Blokchain teknolojilerinde her alanda kendini kanıtladı ve halende kanıtlamaya devam ediyor.
Binance borsasına güvenildiği sürece BNB coin yatırımı yapılabilir kanısındayım ister kısa vade alım satım ister uzun vade.

Daha fazla detay isterseniz tabiki Wiki Kategorimizde Kendisi mevcut.

Kendi paranızı yönetecek kabiliyetiniz yoksa lütfen Kripto Para Dünyasından Uzak Durun
Yatırım Tavsiyesi Değildir Sadece Fikir Edinmeniz İçindir.
Keyifli Forumlar...

BNB şuan en sağlam coinlerdendir. Zira binance borsası çökerse o zaman sağlam coin diye bişey kalmaz. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı var. Ülkeler binance ve benzeri borsaları takip etmeleri gerekiyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri