Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gelecekte BNB

Canan58

Uzman Çavuş
Para kavramı Lidyalılar ile başlamış günümüze başka formlara dönüşerek çoğalmış bir sistem zinciridir. Dünya da artık yeni bir çağa girmiş bulunmaktayız. Bu çağ sanal para çağı.

BNB para birimi Nedir?
BNB küçük bir sanal alandan başlamış ileride BTC kadar büyük olacağı düşünülen bir sanal paradır. Bu para Binance sisteminin kendi parası olmaktadır. BNB büyük bir para olmak için çok fazla çaba sarf etmektedir. Yatırımcıları her gün çoğalmaktadır. Elbette bir borsanın kendi para birimi olması da etkilir bu süreçte.

Gelecek elimizde bir tık ile hayatımız değişir. Burada yatırım tavsiyesi vermiyorum YTD sadece BNB hakkında kısa bir açıklama yaptım.

Asıl bundan 3-4 ay önce gelecekte BNB diyebilseydik şu an bambaşka şeyler konuşuyor olurduk. Özellikle Pancakeswap gibi projelerle BNB 20-30 kat arttı. Şimdi de NFT pazarı kurma telaşında.

Peki bir 20-30 kat daha artar mı?
Şüpheli...

Yine de yerinde saymamak için Binance elinden geleni yapıyor. YTD.

Asıl bundan 3-4 ay önce gelecekte BNB diyebilseydik şu an bambaşka şeyler konuşuyor olurduk. Özellikle Pancakeswap gibi projelerle BNB 20-30 kat arttı. Şimdi de NFT pazarı kurma telaşında.

Peki bir 20-30 kat daha artar mı?
Şüpheli...

Yine de yerinde saymamak için Binance elinden geleni yapıyor. YTD.
Sizce Binance, kendini geliştirmek adına bu kadar çalışma yaparken, 'bir 20-30 kat' daha artma şansı olamaz mı hocam? Aslında ben de sizinle aynı kanaatteyim fakat bu şüphemizin nedenine bir türlü anlam veremiyorum. Şu an adeta 'kripto para ve blockchain dünyasının google'ı olma' yolunda ilerleyen bu firmaya haksızlık mı ediyoruz acaba? :)

Yatırım tavsiyesi değildir.

3-4 ay içinde 20-30 kat arttı zaten. Bu kadar kısa bir sürede tekrar bu denli artış yaşamaz demek istediğim. Böyle gelişmeye devam ederse yükselecektir elbette. Biraz zaman alır fiyatını katlaması.

20 dolardan 600 dolara çıkarken 30x yaptı. Yani toplamda 90 milyar dolar arttı piyasa değeri. (rakamlar ortalama)

Şimdi 600 dolardan 18.000 dolara çıkması lazım 30x yapması için. Bu da, piyasa değerini 3 trilyon dolar arttırması lazım. Zor olan kısmı bu. YoKsa 2x, 3x,5x yapabilme potansiyeli var elbet. YTD.

Bildiğim kadarıyla, binance coinin değeri artsın diye her sene bir miktar coini piyasadan çekiyor. Yani ne olursa olsun bu coinin değeri artar bence. YTD

Açıkçası ben yükseleceğini düşünmüyorum.
Binance iyi bir durumda değil.
Hem hackleniyor.
Hem fiyatları çoık yüksek.
Gelecekte coğu kişi başka borsalara yönelir diye tahmin ediyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684