Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gemini Borsası Hediye Kripto Kredi Kartı Tanıtımı Yaptı

Kumral06

Uzman Çavuş
gemini.jpg

Kripto ticaret platformu Gemini, kripto ödüllü kredi kartının kullanılabilirliğini açıkladı. 'Gemini Kredi Kartı' olarak adlandırılan ürün, WeBank tarafından çıkarılmıştır ve özel kart ağı olarak ABD merkezli finansal hizmetler sağlayıcısı Mastercard'ı içermektedir. Borsanın açıklamasına göre, kullanıcılar satın alımlarda kripto ödülleri kazanabilecekler.

Gemini'nin Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO) Pravjit Tiwana yaptığı açıklamada ; Mastercard ve WebBank ile ortaklaşa olarak, tüketicilerden günlük davranışlarını değiştirmelerini istemeden kriptoya yatırım yapmanın basitleştirilmiş bir yolunu sunmak için Gemini kredi kartını geliştirdiklerini belirtti.

Mastercard Dijital Ortaklıklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sherri Haymond, Gemini ile yapılan son ortaklığın kullanıcılara verimli bir kripto ödül deneyimi sağlayacağını belirtirken ayrıca kripto para ekosisteminin artan küresel popülaritesinin altını çizdi.

İlk etapta Gemini borsası, kripto ödüllü kredi kartının sadece Amerika Birleşik Devletler'inde kullanıma sunulacağının yanı sıra bekleme listesinin proje başlangıcından bu yana 500.000'den fazla önkayıt aldığını kaydetti.

Bana hiç güven vermeyen borsa. Geçen ay içinde yaptıkları KYC ve $100 işlem hacmi yapana $10 BTC ödülü kampanyasını kampanyanın ortasında hiçbir açıklama yapmadan bitirdiler. Transfer ve işlem ücretlerimiz yandı. İşin daha kötüsü, ben erken davranıp kriptolarımı çektim ama birçok kişinin hesabını kapatıp fonlarını içeride bıraktılar. İnanılmaz suistimalci bir borsa.
TrustPilot başta olmak üzere her yere şikayet ettik haliyle.

Yaşadığınız deneyim adına üzüldüm. Yaklaşık 4 aydır kullanmaktayım, bunun 1 ayı KYC işlemimi yaptırmakla geçti. Hiç alım satım işlemi yapmadım çünkü işlem ücretleri yüksek geldi. Aylık 10 çekim işlemine kadar herhangi bir transfer ücreti alınmıyor. Bu borsayı birikimlerimi belli bir süre burada toparlayıp Binance hesabıma çekmek için aracı olarak kullandım. Kalan 3 ayda 500 dolarlık bir yatırım çekim işlemi yaptım fakat herhangi bir problem yaşamadım.

Yakın gelecekte hükümetlerinde dijital varlıklara olumlu yönde yaklaşık göstereceği kanaatindeyim. Böyle projeler bunun küçük yeşil ışıkları bence

aslında karta gerek yok coinbase ve binance gibi borsalarda telefon adresi, mail adresi yada üyelik numarası ile hemen gönderim yapılıyor hemde sıfır komisyon ile
Evet biliyorum. Böyle adımların zaten kripto bankalaşma adı altında devlet nezdinde kurumsallaşma adımları şeklinde düşünülebilir. Zaten bu konuda amacın kullanıcı değil kurumsallık imajı olduğunu düşünüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri