Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Genç Siyasetçinin Sahip Olduğu Monero Birikimi Şaşırttı

images (3).jpeg

Genç Siyasetçinin Sahip Olduğu Monero Birikimi Şaşırttı​

Fiyatı oldukça düşük seviyelerde iken alınıp kenara indirilmiş ve günü gelip kişinin aklına düştüğünde 'bir bakayım' denilerek bakılan coinler.. Bir bakayım noktasında mutlu olan kişi örnekleri olsa da üzülen kullanıcılar da bulunmakta. Çünkü her coin aynı etkiye sahip değil, hatta bir coin birimi kendi içinde bile tutarlı değil.

Şimdi de konu genç bir siyasetçinin sahip olduğu Monero (XMR) birikimi. Bu genç siyasetçinin Ukrayna'da siyaset yaptığı bilinenler arasında.

Cointelegraph'ın haberine göre Ukrayna'da görevine henüz yeni atanmış olan bu genç siyasetçi, kripto para birimi olan Monero'ya (XMR) yapmış olduğu yüksek miktardaki yatırımını 'birikim miktarını' resmi olarak açıkladı.

Kramatorsk şehrinin henüz 19 yaşındaki siyasetçisi, 185 bin adet Monero'ya (XMR) sahip olduğunu açıkladı. Genç siyasetçinin sahip olduğu 185 bin adet Monero'nun (XMR), dönüşümün yapıldığı saat itibarıyla toplam değeri yaklaşık olarak 24,5 milyon dolar seviyelerinde.

Vaktinde gitmiş almış, o yüzden 'vay be' vs. gibi şeyler demeyeceğim. Ben şahsen bu tarz yatırımlar yapmıyorum ve önermiyorum da.

2 Aralık tarihinde yayınlanmış olan beyana bakıldığında genç siyasetçi, bahsi geçen Monero birikimine beş yıl önce, 2015 yılının Mart ayında, yani henüz daha 14 yaşında iken sahip olmuş.

Bahsi geçen tarihlerde Monero, fiyat olarak 0,50 dolar seviyelerinde seyrediyordu. Bu da demek oluyor ki habere konu olan bu birikimin, satın alındığı tarihlerdeki piyasa değeri tam olarak 90 bin dolar civarlarında.

Yapılan beyana bakıldığında söz konusu birikimin edinilmesi için harcanan para 1,6 milyon grivna, yani hemen hemen 65 bin dolar ediyor.

Genç siyasetçinin mal beyanında, sahip olunan Moreno'lar 'mülk' olarak kaydedildi.

Yazılanlar kendi düşüncelerimiz asla değildir. Sadece okunan haberler ve makaleler ile edinilen bilgilerdir. Haber metinleri dışında herhangi bir ek özelliği yoktur. Yatırım tavsiyesi anlamı taşımaz. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımı kimse kimseye önermez, önermiyoruz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
En azından mal beyanına yazıyor adamlar. Bizde açıklanmaz bunlar :) bir söyle kripto paraya denk gelemedik. Bu şekilde belki değerlenir diye aldığım ne varsa çöp oldu. :)

:) Bir apple'ın çıkardığı coin iş yaptı, onu da değerlendirmek mümkün olmadı. Yatırım tavsiyesi değildir.
İlk başta çoğu coin ballandırlıldığı için ve balinaların yeni oyuncağı olduğu için aşırı yükselişler gösterirler. Sonraki dönemlerde hak ettiği rayına oturup ilerler. Bu da öyle olur. İş yaptığını söyleyebilmek için ETH, XMR gibi piyasada varlığını güçlenerek sürdürebilmeli.

:) Bir apple'ın çıkardığı coin iş yaptı, onu da değerlendirmek mümkün olmadı. Yatırım tavsiyesi değildir.
İlk başta çoğu coin ballandırlıldığı için ve balinaların yeni oyuncağı olduğu için aşırı yükselişler gösterirler. Sonraki dönemlerde hak ettiği rayına oturup ilerler. Bu da öyle olur. İş yaptığını söyleyebilmek için ETH, XMR gibi piyasada varlığını güçlenerek sürdürebilmeli.
Şu an 2.95 lere çekildi mesela. Çıkarken de çok kazandırmadı. Şu an sansasyonel bir durumu yok yani :)

Şu an 2.95 lere çekildi mesela. Çıkarken de çok kazandırmadı. Şu an sansasyonel bir durumu yok yani :)
Ben takip etmiyorum. Yeni giren hiçbir coin ilgimi çekmiyor. Çünkü biliyorum ki aşırı kayıplarla sonuçlanacak. İlk birkaç saatte bir şeyler yaptın yaptın, yapamadıysan sonraki zamanlarda yapılan alımların hepsi zarar. Çünkü adamlar yüksek fiyatlara çıkarırken o fiyatlardan satın alacak müşteri arıyor. Aldın mı bittin. :)

Piyasada 5000'den fazla kripto para birimi mevcut. Ayrıca her geçen gün yeni bir tane çıkıyor piyasaya. Hatta her gün 3-5 tane airdroba rastlıyoruz. Adını dahi duymadığım bir sürü yeni kripto para için yapılıyor bu airdroplar. Benim favorim Hyperion. Oluşturulma amacı çok iyi. Anonim dijital harita hizmetleri. Geleceği parlak olabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri