Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

GEO CASH ile Hiçbir şey yapmadan para kazanma

Herkese merhabalar, sizlere kullanmış olduğum yeni bir uygulamayı tanıtacağım. Uygulamamız mining sistemidir. Siz telefonunuzda uygulamayı arka planda açık bırakın o kendisi kazım yapıyor. Eğer yok arkaplanda durmasın derseniz de arada bir uygulamaya girmeniz gerekmekte. Fakat böyle çok daha az kazancınız olur. Benim haberim yoktu bu durumdan o yüzden bir süre hiç para kazanamadım sonradan fark ettim. Uygulama play store da mevcut. Geo Cash diye Aratırsanız bulabilirsiniz. Eğer isterseniz referans kodumu da kullanabilirsiniz ama referans kodunun katkılarını bilmiyorum. Çekimler bu ay içerisinde başlayacak denmişti. YouTube da videoları mevcut oralardan bakabilirsiniz. Şuan 1 GEO 1.58 TL. Günde 20 geo ya kadar alanlar varmış duyduğuma göre. Referans kodum : GADDARAMCA_ZDELNA

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201111-095407.png
    Screenshot_20201111-095407.png
    117.8 KB · Görüntüleme: 94
Merhaba hocam. Çekim yaparsanız alıntılar mısınız, referansınızla kaydolayım.

Herkese merhabalar, sizlere kullanmış olduğum yeni bir uygulamayı tanıtacağım. Uygulamamız mining sistemidir. Siz telefonunuzda uygulamayı arka planda açık bırakın o kendisi kazım yapıyor. Eğer yok arkaplanda durmasın derseniz de arada bir uygulamaya girmeniz gerekmekte. Fakat böyle çok daha az kazancınız olur. Benim haberim yoktu bu durumdan o yüzden bir süre hiç para kazanamadım sonradan fark ettim. Uygulama play store da mevcut. Geo Cash diye Aratırsanız bulabilirsiniz. Eğer isterseniz referans kodumu da kullanabilirsiniz ama referans kodunun katkılarını bilmiyorum. Çekimler bu ay içerisinde başlayacak denmişti. YouTube da videoları mevcut oralardan bakabilirsiniz. Şuan 1 GEO 1.58 TL. Günde 20 geo ya kadar alanlar varmış duyduğuma göre. Referans kodum : GADDARAMCA_ZDELNA
Verdiğin Bu Bilgi İçin Çok Teşekkür Ederim ! ( Bu Aralar Paraya İhtiyacım Var da )

Denedimiştim de hiçbir getirisi olmadı. Konuyu görünce tekrar denesem mi diyorum ama yer kaplıyor çözemedim de bi ilerleme göstergesi filan da olmayınca anlam vermek zor oluyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri