Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Geo Faucet 0,32 cent değerin de

Electroneium ve pi network gibi bir uygulama kazanım adımları sırasıyla

Uygulamayı indirin : https://downloads.geodb.com/geocash
Yeni cüzdan oluştur.
Cüzdan ismi yaz ve PIN kodu oluştur.
Ref Kodu Tıkla : HALIL_KOVNVE
Start Geoya tıkla ve uygulama hazır. Telefon arka planda açık dursun her saat Geo yansıyacak.
Ref Kodu Ile Girmek Zorunludur.(güvenlik zinciri için gerekliymiş)
Arka Planda Konum Açık bırakılması gerekmektedir.(zorunlu değil başlangıcta açmanız yeterli)

şuan uygulamanın kendisi soğuk cüzdan adresi görmekte trust waallet a çekim yapanları gördüm borsa olarakta 2. alt düzey dediğimiz borsalar için düşünülüyor her gelişmede konuya alt olarak eklyeceğim

Ben bir ekleme yapayım güncel olarak. Evet Geo internet kullanımınızdan size kendi parasını versede sıkıntı şurada ne truswallete nede ona uygun bir borsa bulup çekim gönder desem de göndermedi :) kazımda sıkıntı yok ama uygulama borsa yada wallete aktarım yaptığına dair bir şey görmedim. Muhattabına çeşitli kanallardan yazdım geride dönen yok. Çok garip bir durum çözemedim çözen olursa konu güncel kalmasını isterim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210506-051151_GeoCash.jpg
    Screenshot_20210506-051151_GeoCash.jpg
    383.3 KB · Görüntüleme: 78
Ben bir ekleme yapayım güncel olarak. Evet Geo internet kullanımınızdan size kendi parasını versede sıkıntı şurada ne truswallete nede ona uygun bir borsa bulup çekim gönder desem de göndermedi :) kazımda sıkıntı yok ama uygulama borsa yada wallete aktarım yaptığına dair bir şey görmedim. Muhattabına çeşitli kanallardan yazdım geride dönen yok. Çok garip bir durum çözemedim çözen olursa konu güncel kalmasını isterim.
Bundan aylar önce sanırım 250 GEO gibi miktarıma çöküp bir anda sıfırlamıştıuygulama. Sanırım hala herhangi bir borsaya çekim yok. Boşa uğraşmayın derim.

Aioztube'de oldu aynısı kısa süre önce. Çekim yapmak istiyorum borsanın verdiği adresi giriyorum olmuyor, kendi cüzdanına gönderiyorum borsanın verdiği adresle alakası yok, aioz- ile başlayıp hepsi küçük harfle yazılan bir cüzdan. Bu nasıl mümkün oluyor hiç anlamadım da. Öyle kaldı oradaki miktar.

Aioztube'de oldu aynısı kısa süre önce. Çekim yapmak istiyorum borsanın verdiği adresi giriyorum olmuyor, kendi cüzdanına gönderiyorum borsanın verdiği adresle alakası yok, aioz- ile başlayıp hepsi küçük harfle yazılan bir cüzdan. Bu nasıl mümkün oluyor hiç anlamadım da. Öyle kaldı oradaki miktar.
Türk telegram grubundan alıntı;

Uygulama içinde kazanılan Geodb tokenlar test.
29 Aralık' dan önceki bakiyeler swap platformuna taşındı.

29 Aralik'dan sonra kazanılan bakiyelerde ( yada o tarihten sonra üye oldu iseniz) benzer şekilde swap platformuna taşınacak.
Dileyen tüm bakiyesini %5 ile ana ağ tokeni ile değiştirip işlem yapabilir ya da 365 gun bekleyip bakiyesinin %100'unu çekebilir.
( Örnek 100 test geodb biriktirdiniz, ben ilk 4 ay içinde çekilirim derseniz 20:1 (%5) yani 5 geo ile takas edebilirsiniz. 365 gün sonra 100 test geodb'i 1de 1 yani tamamını çekebilirsiniz)

Önümüzde ki süreçler de Testnet bitip "Mainnet" geçişi başladığında ise uygulama içinde kazanılan geodb'ler anında çekilebilir olacaktır.

Bunun için Mainnet ( Ana Ağ Geçişi) duyurusunu beklemelisiniz.
Mainneten önce harici bir cüzdana ( trust Wallet ,metamask gibi ) ya da borsaya uygulamada kazandıklarınızı transfer etmeyin , tokenlarınız kaybolur.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri