Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gezilecek Yerler Hakkında Bilgiler

casamedya

Uzman Çavuş
Arkadaşlar merhaba,ülkemde çoğu yeri gezdim tozdum. Hatta kamp da yaptım. Genel olarak gezilip görülecek yerler hakkında bilgi vermek hoşuma gidiyor. Sizce bu forumda bu kategoride böyle tarz yazıları üreteyim mi ? Ya da forumda böyle bir şeye izin var mı ? Bunu öğrenmeyi çok istiyorum çünkü yazıları yazdıkça hoşuma gidiyor :) Sizlerede bilgi vermek ve belkide beraber gezmek güzel olurdu. Kız arkadaşım ile motorumla bu yaz neredeyse tüm akdeniz ve ege bölgesini gezdik.Mamara bölgesinde bandırma'da kapıdağ'da 4 gün boyunca kamp yaptık. Oldukça eğlenceliydi. 5 adet sitede editörlük yapıyordum. Yanımız'da sadece güneş paneli vardı pc için hiç bir şeye gerek yoktu. Tablet pc vardı Android çıkış ile çalıştırabiliyordum pc yi. Şuanda size anlatırken bile içim kıpır kıpır oldu :) Umarım formda böyle bir şeye izin vardır. Deneyimlerimi sizlerle paylaşmak çok isterim.

Saygılarımla..

Hocam seve seve takip ederim sizi. Motorla kampa çıkmak hayallerimden biriydi. Neler yaşamışsınızdır merak ediyorum doğrusu.

Hocam çok zevkli bir şeydi gerçekten. Bir de motorun arkasında sevdiğiniz bir insan olunca gerçekten muhteşem bir zevk veriyor. Gidiyorsun denize sonra çadırınıza giriyorsunuz akşamda mangaılınızı yapıyorsunuz. Tüm elektirk sistemini güneş panelimizden alıyorduk olağan üstü zevkliydi :)

Deneyimlerinizi takip etmeyi bende isterim umarım izin vs. konusunda istediğiniz gibi olur okurken ben bile mutlu oldum. :D:giggle:
Ayrıca yazım hatalarınız oluyor tabi hepimizde olur ancak sizin gibi bu işin ehli insanlarda olması hep dikkatimi çeker uyarmak istedim. Güzel paylaşımlarınızı bozmasın.
:)

Arkadaşlar merhaba,ülkemde çoğu yeri gezdim tozdum. Hatta kamp da yaptım. Genel olarak gezilip görülecek yerler hakkında bilgi vermek hoşuma gidiyor. Sizce bu forumda bu kategoride böyle tarz yazıları üreteyim mi ? Ya da forumda böyle bir şeye izin var mı ? Bunu öğrenmeyi çok istiyorum çünkü yazıları yazdıkça hoşuma gidiyor :) Sizlerede bilgi vermek ve belkide beraber gezmek güzel olurdu. Kız arkadaşım ile motorumla bu yaz neredeyse tüm akdeniz ve ege bölgesini gezdik.Mamara bölgesinde bandırma'da kapıdağ'da 4 gün boyunca kamp yaptık. Oldukça eğlenceliydi. 5 adet sitede editörlük yapıyordum. Yanımız'da sadece güneş paneli vardı pc için hiç bir şeye gerek yoktu. Tablet pc vardı Android çıkış ile çalıştırabiliyordum pc yi. Şuanda size anlatırken bile içim kıpır kıpır oldu :) Umarım formda böyle bir şeye izin vardır. Deneyimlerimi sizlerle paylaşmak çok isterim.

Saygılarımla..
genel kültür bakımından gerçekten güzel olur aslında Türkiye'de gezip görülecek okadar çok yar varki insanlar belki gidemiyor, gitmek istediklerinde de nereye gidip nereden başlayacaklarını bilmiyorlar. Gezmek görmek kadar güzel bir şey yok. Çadırını alıp yola çıkmakta herkesin harcı değildir bunu da belirtmek lazım. Sabahın dördünde çakalların ulumasıyla uyanmak tarif edilemeyecek bir duygudur, yolda giderken karşına domuz sürüsünün cıkması :eek: biz arkadaşlarla kamp için trakyadaki bakir bölgeleri seçiyoruz. Belirtmek isterim 3 yıldır profesyonel olarak kamp yapıyorum bendeki kamp anlayışı normal insanlara göre biraz farklı.Bu konuyu diger adminlerle konusalım bir başlık açılabilir herhalde.
Diğer adminimiz tayland'da sanırım.. Ahh pattaya ah :) Hayatımda geçirdiğim en güzel zamanlardı :))
Pattaya iyidir hojdır ama benana :ROFLMAO: :ROFLMAO: insanın unutamayacağı sayılı yerlerden ve ben imkanı olan herkese güzel bir uzak doğu turu öneriyorum.
Şuanda fiziken İstanbul'dayım ama aklım hep orada iş yoğunluğundan uzun zamandır da gidemiyorum malesef. en kısa zamanda kalıcı olarak dönmeyi planlıyorum. Duygulandım ben ağlamaya gidiyorum :cry:

Gezmeyi çok severim ama gezmek için dışarıya çıkmayı pek sevmiyorum. :) Ama gezmek, gezilecek yerleri bilmek, buraya gidip görmeliyim demek fikri güzel oluyor. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri