Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Grafik yorumlama "MARUBOZU" formasyonu

Doctor

Uzman Çavuş
Marubozu hakkında çok zor bir şey yok oldukça basit bir mum formasyonudur. Hemen açıklayayım.

Marubozu sadece gövdeden oluşan bir mumdur. İğneleri yoktur ne aşağıda ne yukarıda

Peki, marubozu neyin habercisidir. Kesinlikle olmamakla beraber yeşil Marubozu yükselişin habercisidir. Yeşil Marubozu görülen yerde yükseliş beklenir Kırmızı Marubozu düşüşün habercisidir ama dediğim gibi kesin değildir.

Şimdi hemen görsel olarak marubozuyu göstereyim

images (6).png

Marubozu mum türü bu kadar basittir.

Benim gibi bu konu hakkında çok fazla bilgisi olmayanlar için mum formasyonun ne olduğunu da açıklayabilirseniz çok sevinirim. Daha detaylı bir anlatım ile daha fazla bilgi edinmek isterim

Benim gibi bu konu hakkında çok fazla bilgisi olmayanlar için mum formasyonun ne olduğunu da açıklayabilirseniz çok sevinirim. Daha detaylı bir anlatım ile daha fazla bilgi edinmek isterim
Formasyonlar aslında kurallardırdır. Bu marubozunun bir formasyonu yani kuralı var. Buradaki gibi gövdeden oluşan bir mum marubozudur rengine göre artışa veya düşüşü simgeler ama her zaman kesin sonuç vermez

Formasyonlar aslında kurallardırdır. Bu marubozunun bir formasyonu yani kuralı var. Buradaki gibi gövdeden oluşan bir mum marubozudur rengine göre artışa veya düşüşü simgeler ama her zaman kesin sonuç vermez
Mesajımı dikkate alıp cevap verdiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Biraz da kendim araştırıp daha fazla öğrenmeye çalışacağım.

Formasyonlar aslında kurallardırdır. Bu marubozunun bir formasyonu yani kuralı var. Buradaki gibi gövdeden oluşan bir mum marubozudur rengine göre artışa veya düşüşü simgeler ama her zaman kesin sonuç berme
Mesajımı dikkate alıp cevap verdiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Biraz da kendim araştırıp daha fazla öğrenmeye çalışacağım.
Rica ederim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri