Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gümüş(XAGg) bayrak mı var ?

LeoVinci

Üstçavuş
sadsdasd.png

Daha detaylı bir grafik hazırlamak istiyordum basit bir şekilde gördüğümü direkt aktarmak istiyorum şuan sizlere aramızda gümüş takipçileri var ise göz atmasını istiyorum bilindiği üzere gümüş madeni, altından zor çıkarılan bir emtiadır.

Benim görüşüm ilerliyen zamanlarda gümüşe yönelim daha da artacaktır peki neden artacaktır kesinlikle ucuz bir emtia olduğu için özellikle teknoloji alanında ün yapacağını düşünüyorum. Konumuza gelelim, günlük ve 3 günlük grafikler de bir bayrak oluşumu fark ediyorum.

*Bayrak hedefi ise 10.09 TL ve 9.53 TL arası olabilme ihtimali yüksek olduğunu görüyorum.

3 günlük grafiklerde bolinger bandında dibi görüp oversold olmuş durumdadır. 2022' ye yakın veya 2022 1. çeyreğinde bayrak tamamlanır ümidi ile grafiği buraya bırakıyorum.

Değerlendiren arkadaşlarımız olursa yorum atabilir zamanı gelince :)

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri