Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Günde sadece 2 dakika ayırarak İnternetten Para Kazanmak

Merhabalar. Bugün sizlere günde sadece 2 dakika uğraşarak, hatta bazen 2 dakikanızı bile harcamadan nasıl güzel gelirler elde edeceğinizi göstereceğim. Bu bir telefon uygulaması üzerinden olucak. Yazıya başlamadan hemen linkleri koyayım siz de bizimle beraber ilerleyin.

Android İndirme Linki

iOS İndirme Linki

Uygulamayı indirdikten sonra sizden uygulamayla anlaşmalı siteler ve platformların bildirim izinlerini isteyecektir ( Bunların size hiçbir zararı yoktur. Tavsiyem hepsini aktif etmektir.) ve sonrasında sizi direkt düz bir anasayfaya atacaktır. Yapmanız gerekenleri adım adım söylüyorum. Yazının sonuna fotoğraflı anlatım olarak adım adım görselleri koyacağım.

1- Sağ alttaki "Hesabım" seçeneğine tıklayıp hesap bilgileriniz olduğu kısıma gelin.

2- Daha sonra önce Cep telefon numaranızı, daha sonra da e-Posta adresinizi yazıp doğrulayın. Buralara aktif olarak kullandığınız adresleri girmeniz gerekiyor çünkü sizlere doğrulama kodu gönderiyor.

3- Bu işlemleri tamamladıktan sonra eğer uygulama üzerinde başlangıç bonusu yani 2500 puan almak isterseniz benim kodumuzu girebilirsiniz. Bunun için de yine "Hesabım" kısmında bulunan "Davet Kodu Gir" seçeneğine tıklayıp "07GG7" "sıfır yedi G G yedi" yazısını yazabilir ve onaylayabilirsiniz.
WhatsApp Image 2021-09-13 at 21.44.07.jpeg

WhatsApp Image 2021-09-13 at 21.44.07 (2).jpeg

Bunları yaptıktan sonra başlangıç bonusunu almak için yapmanız gerekenler şunlar;

"Bildirimler" sekmesine dönün ve ekranda "Mono" uygulaması üzerinden gelen bildirime tıklayıp "Oku Kazan" seçeneğine tıklayın. Başlangıç olarak hesabınıza 2000-2500 arası bir puan eklenecektir.

Bundan sonra site üzerinde yapmanız gerekenler oldukça kolay. Sadece uygulama üzerinde "Bildirimler" sekmesine gelen bildirimlere tıklayıp, "Oku Kazan" seçeneği ile her bildirim başına MonoPuan kazanmalısınız. Bu kazandığınız MonoPuanlar uygulamaya göre değişebilir. Genelde 10,15 veya 20 MonoPuan kazanırken o gün içerisinde etkinlik olan uygulamalardan tek tık ile 50 MonoPuan'a kadar puan kazanabilirsiniz.

Aşağıda bulunan "Kartlarım" kısmına tıklayıp üstteki "monocard" seçeneğini seçersiniz bakiyenizde bulunan puanı görebilirsiniz. Eğer bunları direkt olarak banka veya Enpara hesabınıza çekmek isterseniz MonoPuanları şu şekilde hesaplamalısınız.

•10.000 MonoPuan ---> 10 TL

• 15.000 MonoPuan ---> 15 TL

Bunun hesabınızı siz sahip olduğunuz bakiyeye göre yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz MonoPuanları para çekim ekranında bulunan mağazalarda hediye çeki, indirim kodu olarak satın alabilir, isterseniz de sayfayı en aşağıya kadar kaydırıp IBAN üzerinden banka hesabınıza veya Enpara hesabınıza çekebilirsiniz.

Uygulama üzerine gelen bildirimler, gün içerisinde eşit zamanla telefonunuzun bildirim ekranına da düşüyor. Bu sebeple bildirimleri rahatlıkla fark ediyor ve bildirim kaçırmıyorsunuz.

Uygulamanın "Düello" kısmında ise her gün farklı markaların düzenlediği çekilişlere 10 MonoPuan ile katılarak çekiliş arasına isminizi yazdırabilirsiniz.

Uygulama genel çaplı olarak bu özelliklere sahip. Benim şuan uygulama üzerinde 30.465 MonoPuanım var ve bu yazıdan sonra çekim talebinde bulunacağım.
WhatsApp Image 2021-09-13 at 21.44.07 (1).jpeg

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,731
Son üye
kenanx
Geri