Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hadi Gelin "Alev Alev" Dizisinin anlatmak İstediği Konuyu İnceleyip Konudan Devam Edelim...

Bunu engellemek bizim tek başına yapabileceğimiz bir şey değil.
Devlet, üniversiteler, vakıflar bir araya gelip önce sorunun kaynağına inecekler.
Bir kaç katmandan oluşan bir sorun. Farklı açılardan ele alınması gerek. Hem erkek hem de kadın tarafından.
Ayrıca eğitim ve gelenekler birlikte değerlendirilmeli. Sonra yaptırım tarafı da var olayın.
Aile bakanlığı, acil durum uygulaması çıkartıyor cep telefonları için. Tamam, faydası olur ama denizde bir su damlası. Yalnızca yardımcı bir etmendir.
Öncelikle bilinçlendirmek için eğitimin üzerinde durulması gerek. Hem erkek hem de kadınların bilinçlendirilmesi gerek.
Eğitim çocukluktan başlar. O yüzden ebeveyn eğitimi ele alınmalı.
Bunu bizden daha iyi düşünüp planlayacak özel ve resmi kurumlar ve kişiler vardır elbet. Onların düşünmesi lazım.
üniversiteler, vakıflar, devlet. Bir araya gelip bir çalıştay kursunlar işte ne biliyim. Medya dahil olsun işin içine.
Biz buradan çok da fazla bir şey yapamayız sonuçta.
Çok haklısınız eğitim çocukken başlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri