Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hadi Tanışalım!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmetdemir.xd

Uzman Çavuş
Yok mu böyle kripto paraları tartışacak veya sohbet muhabbet edecek birileri? Birbirimize bilgi vermek lazım. Unutmayalım ki bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır. Bu site sayesinde bir çok kişiyle tanıştım. Herkese sonsuz teşekkür ederim. Bu siteyi bana arkadaşım önerdi. İyiki önermiş, site gerçekten mükemmel ve bende herkese önerebilirim.

Şunu da belirtmek isterim ki yatırım tavsiyesi vermek değil, amacım sadece bu sitenin güzelliğinden herkesin faydalanması. Gün içerisinde buradan bilgi alıyorum. En çok zaman geçirdiğim site diyebilirim. Sinirli olduğum zaman veya sıkıldığım zaman hemen Satoshi Türk sitesine girerim ve o anda abartısız çok rahatlarım. Adeta narkoz etkisi yaratıyor bu site içimde.

Tabiki bunun yanında birileriyle tanışmak da istiyorum. Bir konuyu tartışmak ve o kişiye danışmak istiyorum. Yanlış bildiğim konu varsa o kişi bana öğretsin, onun bildiği yanlış bildiği bilgi varsa o bana öğretsin. Bundan dolayısıyla bilgi paylaştıkça çoğalır.

Hadi tam da zamanı herkes yorumlara gelebilir. İstediği kadar yorum yapabilir. İsteyen de arkadaşlarına bu sitenin ne kadar güzel olduğunu anlatabilir. Ama şunu da söylemek isterim kimse yatırım tavsiyesi vermesin hiçbir konuda. Herkese bol şans dilerim, saygılarımı sunarım. Ytd.

Hoş geldin hocam. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri