Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hangi Coinler Daha Kârlı Sanal Sistem Alarak Coin Kasmak Mantıklı mıdır ?

İyi geceler hepinize öncelikle sorularım olucak tabi ki bu işlere yeni başlayan birisi olarak bu forumda bana gerçekten yardımı olabileceğini düşündüğüm insanlar mevcuttur illaki ilk öncelikle

İnternet üzerinden bedavaya vs vds sanal sunucu alınabiliyor ki bende almayı denedim ve aldım bu sanal sunucu ile btc kasacaksam hangisi daha kârlı olur
(sistem 16 çekirdek işlemci 16gb ram 1tb depolama 1000 megabit int hızı) crytotab üzerinden yapmayı düşündüm.

cloud mining yapmak kârlı mı? bu da kafama takılan sorulardan bir kaç tanesinden biri ancak kazım hızı yavaş olduğu için hız almak gerekiyor aylık güzel gelir elde edebilmek için 100 200 dolar yatırım yapmanızı istiyorlar ancak ben o yatırımsız uzun vadede olsa bile kâr yapmayı amaçlıyorum.

Birde hangi coinler kazandırır illa xmr,dogecoin,ltc falan olmasına gerek yok fiyatı ucuz ancak ileriyi düşünerek mi yatırım yapmalıyım

Son olarak herhangi bir coin alıcaksam nelere dikkat etmem gerekiyor çok fazla soru sormuş olabilirim ama bunları bilmek istiyorum tabi ki de :)

sorularıma yardımcı olabilecek birileri olursa şimdiden teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Hocam cryptotab ı ben denedim fakat onun verdigi bitcoin için makineni mahvetmene gerekmez diye düşünüyorum
reis sanal sunucu açarak cryptotab yapmayı düşünüyorum ki diğer üye olduğum forumlarda bu şekilde kolay yoldan BTC'nizi kasabilirsiniz diyorlardı denedim ve alabildim sanal sunucu ile kendi makinam ile öyle bir işe karışamam malesef bayağı bir kötü makinaya sahibim :D :)

Öncelikle hoş geldiniz.
İlk olarak cloudmining adı altında açılan ve aslında titan zinciri olan platformlardan kesinlikle uzak durmanızı öneririm.
Sonrasında, piyasada yeniyseniz yatırım yapmadan önce, bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim. Nihayetinde, yatırım kararlarınızı kendi iradenizle almanız en iyisi olacaktır. Elbette, forumdaki tecrübeli ve bilgili insanların düşüncelerinden faydalanın. Ancak, kim ne derse desin, kaybetme korkusuna ya da fırsat kaçırma korkusuna yenik düşebilirsiniz. Bunun olmaması için de pişmek şart sanırım. İyi forumlar dilerim.

reis sanal sunucu açarak cryptotab yapmayı düşünüyorum ki diğer üye olduğum forumlarda bu şekilde kolay yoldan BTC'nizi kasabilirsiniz diyorlardı denedim ve alabildim sanal sunucu ile kendi makinam ile öyle bir işe karışamam malesef bayağı bir kötü makinaya sahibim :D :)
Pardon hocam ben yanlış anlamışım o zaman cryptotab güvenilir ve zaten hesaplaması yapılabiliyor hesabını yapın + ya geçiriyorsa sizi bence yapablirsiniz

Pardon hocam ben yanlış anlamışım o zaman cryptotab güvenilir ve zaten hesaplaması yapılabiliyor hesabını yapın + ya geçiriyorsa sizi bence yapablirsiniz
şey denediniz mi size sormak istedim de 1 cryptotab hesabı açıp 2 farklı makinadan 1 hesaba girip mining yapılıyor mu ki yapılıyorsa bu benim için aşırı büyük bir kazanç olabilir daha denemedim mining yapmayı sadece araştırdım 10 dolar ödeme limiti vs varmış 12 saat içinde ödeniyor falan filan eğer dediğim gibi farklı makinalarda 1 hesap açıp o makina üzerinden kasılabiliyosa eğer bu büyük kâr demek oluyor 10 sanal makina ile kastığınızı düşünsenize 7/24 :ROFLMAO:

Öncelikle hoş geldiniz.
İlk olarak cloudmining adı altında açılan ve aslında titan zinciri olan platformlardan kesinlikle uzak durmanızı öneririm.
Sonrasında, piyasada yeniyseniz yatırım yapmadan önce, bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim. Nihayetinde, yatırım kararlarınızı kendi iradenizle almanız en iyisi olacaktır. Elbette, forumdaki tecrübeli ve bilgili insanların düşüncelerinden faydalanın. Ancak, kim ne derse desin, kaybetme korkusuna ya da fırsat kaçırma korkusuna yenik düşebilirsiniz. Bunun olmaması için de pişmek şart sanırım. İyi forumlar dilerim.
şuan herhangi bir coini aldığım zaman bunun fiyatının artışı veya düşüşü neye bağlı olur ? ve hangi alt coinleri almak şuan mantıklı sizce her türlü fikrinize açığım teşekkürler :)

Fiyat artışı ya da düşüşü öncelikle arz talep dengesine bağlıdır. Ne kadar çok insan o kripto para birimini alırsa o kadar fiyat artışı görür. Ya da tam tersi.
Bu piyasa manipülasyona çok açık bir piyasa. Kripto paralar hakkında çıkan haberler etkili olabilir mesela.
Ya da elindeki yüklü miktarlar tutan ve balina denen kişilerin, yine yüklü miktarlarda satış yapması sonucu fiyat düşebilir.
Örnek, Elon Musk'ın DOGE twitleri. Ya da Reddit topluluğunun haberleşerek aynı kripto para birimini alarak ve reklamını yaparak fiyatını yükseltmesi gibi.
Şu aralar piyasa yaptığı çıkışın ardından düzeltme hareketi yapıyor gibi görünüyor.
Sanırım alım yapmak için doğru zaman değil.
Yerel bir analistin de dediği gibi, hareket halindeki trenden inilmez. ve tabi o trene binilmez de.
Bir kaç gün izleyerek yatay seyre geçmelerini bekleyebilirsiniz. Bu benim düşüncem.
Diğer arkadaşlarım da bu konuya dair fikir verecektir size.

Fiyat artışı ya da düşüşü öncelikle arz talep dengesine bağlıdır. Ne kadar çok insan o kripto para birimini alırsa o kadar fiyat artışı görür. Ya da tam tersi.
Bu piyasa manipülasyona çok açık bir piyasa. Kripto paralar hakkında çıkan haberler etkili olabilir mesela.
Ya da elindeki yüklü miktarlar tutan ve balina denen kişilerin, yine yüklü miktarlarda satış yapması sonucu fiyat düşebilir.
Örnek, Elon Musk'ın DOGE twitleri. Ya da Reddit topluluğunun haberleşerek aynı kripto para birimini alarak ve reklamını yaparak fiyatını yükseltmesi gibi.
Şu aralar piyasa yaptığı çıkışın ardından düzeltme hareketi yapıyor gibi görünüyor.
Sanırım alım yapmak için doğru zaman değil.
Yerel bir analistin de dediği gibi, hareket halindeki trenden inilmez. ve tabi o trene binilmez de.
Bir kaç gün izleyerek yatay seyre geçmelerini bekleyebilirsiniz. Bu benim düşüncem.
Diğer arkadaşlarım da bu konuya dair fikir verecektir size.
bana coin borsasını anlık takip edebileceğim bir uygulama veya bir site önerebilir misiniz ?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri