Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hashshiny Cloud Mining

Google play store de gördüm bu uygulayamayı uygulamayı indirip herhangi bir coine yatırım yapıyorsunuz ardından size günlük getirisi oluyor dolar bazında ve uygulamanın yorumlarına baktım ve çoğu kişi uygulamaya 5 yızdız verip para çekebiliyor gibi yorumlar atmış benim de elimde bir miktar para var bu uygulamayı kullanmış kişiler yorum yapabilir mi?

Hocam merkeziyetsiz borsalarda da bir şeyler satın alıp likidite havuzuna eklediğinizde veya stake ettiğinizde para kazanıyorsunuz. Gerek var mı böyle bilinmeyen uygulamaları kullanıp para yatırmaya? :)

Google play store de gördüm bu uygulayamayı uygulamayı indirip herhangi bir coine yatırım yapıyorsunuz ardından size günlük getirisi oluyor dolar bazında ve uygulamanın yorumlarına baktım ve çoğu kişi uygulamaya 5 yızdız verip para çekebiliyor gibi yorumlar atmış benim de elimde bir miktar para var bu uygulamayı kullanmış kişiler yorum yapabilir mi?
Hexom ben kullandım, deneyimlerim ve makalesini yazdım. https://satoshiturk.com/konu/hashshiny.16683/

hocam bu tarz uygulamalara güvenmiyorum. ne amaçla yapıldığı belli değil. Test için böyle bir sisteme 500 tl yatırdım ne ses var ne seda
Sırf bir uygulama sahte çıktı diye kategoriye suç atmanız mantıksız. Hashshiny ödemelerini yapıyor. Devamı makalemde :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri