Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Herkese merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhaba,

Bugün itibariyle satoshiturk forumuna, aranıza katıldım.

BTC ve blockchain teknolojisinin etkilendiği ekibin de (cypherpunk) savunduğu gibi internetin anonim kullanılmasını savunduğum için, ismimi veya fotoğrafımı paylaşmıyorum. :)

İşlerini yurt dışı ağırlıklı yapan bir yazılım firmasında çalışıyorum. Blockchain ve akıllı kontratlara bir hayli ilgim var. 2015 senesinden beri kripto ticareti yapmaktayım... Umarım foruma faydam dokunur :)

Herkese merhaba,

Bugün itibariyle satoshiturk forumuna, aranıza katıldım.

BTC ve blockchain teknolojisinin etkilendiği ekibin de (cypherpunk) savunduğu gibi internetin anonim kullanılmasını savunduğum için, ismimi veya fotoğrafımı paylaşmıyorum. :)

İşlerini yurt dışı ağırlıklı yapan bir yazılım firmasında çalışıyorum. Blockchain ve akıllı kontratlara bir hayli ilgim var. 2015 senesinden beri kripto ticareti yapmaktayım... Umarım foruma faydam dokunur :)
ortak noktalarımız mevcut :) umarım kalıcı ve faydalı olursunuz.
kafanıza takılan her konuda soru sorabilirsiniz.
keyifli forumlar.

hoş geldiniz umarım keyifli vakit geçirirsiniz. :) İyi Forumlar..
Hoş buldum teşekkür ederim...
Merhabalar, hoş geldiniz. Keyifli bir vakit geçirirsiniz inşallah.
hoşgeldiniz umarım keyifli vakit geçirirsiniz forumda :D
ortak noktalarımız mevcut :) umarım kalıcı ve faydalı olursunuz.
kafanıza takılan her konuda soru sorabilirsiniz.
keyifli forumlar.
Teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,743
Son üye
noxBN
Geri