Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şikayet HitBTC Borsası, Şikayet Var!

HitBTC kripto borsasına kayıt olalı uzun zaman olmadı. Burayı bazı platformlardan kazandığım ve her kripto borsasında listelenmeyen token takası araştırmalarım sonucunda buldum. KYC yaptırmama gerek kalmadığı için de ara sıra kullanıyorum. Kanalını takip ettiğim bir Youtuber var ve O bazı takipçilerinin bu borsayla ilgili problemler yaşadığını söyledi. DCN diye bir coin var. Bir anket sitesinin coini. Diş problemleri ile ilgili sorular oluyor. O sitenin anketlerini doldurarak bu coini kazanabiliyorsunuz. Bu coin HitBTC borsasında listeleniyor. Bazı insanların DCN coinlerine bu borsa el koymuş ve işlem yapılmasına izin vermemiş.
Açıkçası, ben bu borsayı çok gerekli olmadıkça kullanmıyorum. Büyük bir para yatırma niyetinde de değilim. Bunu yalnızca diğer borsalarda listelenmeyen tokenleri değiştirmek için kullanabilirim. Siz de dikkatli olun ve yüksek meblağlar yatırmayın.

Anket sitesinden DCN kasıyordum bende 25dolar kadar oldu hitbtc çekmiştim hepsini DOGE coin yaparak binance a aktardım hiç bir sorunda olmadı hocam 4-5 yıldır kullanırım HitBtc yi 4k dolar civari ticaretimde oldu ama gönderim komisyonları çok fazla DOGE transfer ücreti 3 DOGE kadar.

Hitbtc, transferlerde de çok fazla komisyon alıyor. Ben bir ara farklı iki site arasındaki fiyat farkından dolayı transfer gerçekleştirdim. Kâr oranım fazla olduğu için önemsemedim; ama fazlaca bir komisyon alıyor. Yatırım yapacakların buna da dikkat etmesi lazım. Küçük yatırımlarınızı yaparken komisyon nedeniyle içeride kilitli kalmak istemiyorsanız... :)

Anket sitesinden DCN kasıyordum bende 25dolar kadar oldu hitbtc çekmiştim hepsini DOGE coin yaparak binance a aktardım hiç bir sorunda olmadı hocam 4-5 yıldır kullanırım HitBtc yi 4k dolar civari ticaretimde oldu ama gönderim komisyonları çok fazla DOGE transfer ücreti 3 DOGE kadar.

Hitbtc, transferlerde de çok fazla komisyon alıyor. Ben bir ara farklı iki site arasındaki fiyat farkından dolayı transfer gerçekleştirdim. Kâr oranım fazla olduğu için önemsemedim; ama fazlaca bir komisyon alıyor. Yatırım yapacakların buna da dikkat etmesi lazım. Küçük yatırımlarınızı yaparken komisyon nedeniyle içeride kilitli kalmak istemiyorsanız... :)

ayrı konu açıp detaylı anlatsanız sanırım daha güzel olur :)

Aynı şekilde ben de DCN kazanıyorum. Dediğiniz problemin ne kadar doğru olduğunu bilemem. Çünkü bu tür konularda mutlaka ispat ve kanıt belgesi gerekmez mi sizce?
Gerçi ben HitBTC borsasını hiç kullanmadım. DCN işlemlerimi Hotbit borsasında gerçekleştiriyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri