Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

How I Met Your Mother

Çok bilinen dizilerden biri olmasına rağmen hala bilmeyenlerle karşılaştığımdan ötürü paylaşma gereği duyuyorum. Dizi bir sitcom(durum komedisi) dizisidir. 20 dakikalık bölümlerden oluşan bir dizidir. Yani çıtır çerez bir dizidir. Yemek yerken izlenebilecek kadar kısa ve akıcı bir dizidir. 20 dakika olmasına rağmen karakterlerin bu kadar içine girebildiğiniz pek az dizi vardır. Kendileri de o dizilerdendir. Dizinin arkadaşlık ilişkilerini ve kadın erkek ilişkilerini anlatış, gösteriş tarzı mükemmel. İçinizi ısıtacak bir dizidir. Eğlenceli, komik, romantik seviyorum ama zamanım pek yok diyene önerebileceğim dizilerin başında gelecek dizidir.

Konusu : Ted Mosby, karakterinin çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlıyor. Akabinde Ted ve arkadaşlarının yaşadıkları gösterilmeye başlanır.

İzlemeyenler için spoiler olmasın diye konuyu çok detaylı anlatamıyorum ama dizi sadece Ted Mosby karakteri üzerinden izleyiciye dönüş yapmaz ana karakter sayısı toplamda 5 kişidir.

Ben en başta ön yargımdan dolayı bir süre izlemedim. Sonra bir baktım ki bağladı bitirmişim. Hatta eşime önerdim O da bitirdi.
Şöyle bahsedeyim, mizahları jargonları biraz bizden farklı o yüzden alışmak farklı ama izleyen bir arkadaş grubunuz varsa o esprileri kendi aranızda yaparak çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,743
Son üye
noxBN
Geri