Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İki Ayrı Borsa

TRT_Teleg%C3%BCn.gif

Merhaba.

Eskiden TRT teletekst yayınlarında döviz fiyatları İstanbul ve Ankara diye ayrı ayrı yazılırdı.

Bununla ilgili henüz internette bir görsel ya da somut bir bilgi bulamadım. Ama öyle yazdığını hatırlıyorum.

Bunun sebebi neydi? Neden ayrı yazardı? Bilenler aydınlatırsa çok memnûn olurum.

Teşekkürler.

Tabi tabi hocam. O zaman internet mi vardı? Bir dönemin en sağlam iletişim aracıydı. Google çöker ama teletekst çökmez. Öyle de sağlam bir alt yapısı vardı. :)

Muhtemelen iki ayrı emir defteri vardı, o yüzden öyleydi. Şimdiki kripto para borsalarının mantığı gibi yani.

konudan bagımsız ne günlerdi ya 201-202-203 arasında fenerin maçları takip ederdim :D
Ah Ah Tüplü TV lerdeki Teletex li günlerim :(

Muhtemelen iki ayrı emir defteri vardı, o yüzden öyleydi. Şimdiki kripto para borsalarının mantığı gibi yani.
Teknolojinin Beşiğine Binmediğimiz Çağlar Olduğu İçin Katılıyorum..

konudan bagımsız ne günlerdi ya 201-202-203 arasında fenerin maçları takip ederdim :D
201-202-203 olup olmadığını hatırlamıyorum fakat Nenemin ''Gıs Şu Gavur İcadını '' Dediği Zamanlardı..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri