Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İmza Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yönetim bitcointalk benzeri imza kampanyası yapmayı düşünüyor mu kullanıcı pay alırsa daha çok kitle gelir diye düşünüyorum çünki imzadan pay almak için belli mesaj ve konu + rütbe olması gerek buda forumda daha cok kalmayı sağlıyor. Ben farklı birsey düşündüm olur mu bilemem her kullanıcı açtıgı konunun kalitesine göre kazanmalı örneğin bir kullanıcı konu açar 20 hit alır yani gösterim bir baskasıda konu açar 750- 1000 hit alır tek bir konusu böyle olunca elbetteki daha cok hit alan kullanıcı daha iyi ücreti hakediyor demektir. Yazılımsal olarak herkesin aldıgı aylık hit hesaplanır ona göre yüzde alır pay dagıtılınca yeni ay için yeniden istatistik başlar. Böyle olursa daha güzel konular çıkacagını düşünüyorum. Tabiki herşeye yönetim karar verir benimki sadece aklıma gelen bir düşünce.

İmza olayı ya da benzer birşey gelecekte yapılabilir. Duruma göre ek projeler değerlendirilir.

Diğer konuda Tamamen şahsi görüşümü dile getirmek istiyorum. Öncelikle hit, cevap vb. ye göre konuları değerlendirmek yanlış olur diye düşünüyorum. Yani bu forumda kripto para ve diğer yatırım araçları ağırlıklı konuların baskın olması gerekirken, şu an en çok cevap olan konu cinli film önerisi.

Yani kısacası hite yada cevaba bakarsak geyik ağırlıklı haber, konu vs. Daha çok hit, cevap alacaktır. Ama bu o konunun kalitesini belirlemez. Oylama olayı olursa da benzer durumları steemit te yaşamış biri olarak, oylar belirli bir çevre içerisinde, oy alma umuduyla dönüp durur. Ben mevcut sistem taraftarıyım. Sadece belirli kategorilerde ilerleyen zamanda katsayı çalışması vb. yapılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri