Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnanılmaz Tahmin: Bu Altcoin’de Ticarete Hazırlanın! Yüzde 50 Artacak

1434_aHR0cHM6Ly9zMy5jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9zdG9yYWdlL3VwbG9hZHMvdmlldy83NWU0NDI4YmQwMzg5OWE3M...jpg

Popüler altcoin Chainlink, fiyatını bir gecede düşüren büyük bir satış baskısı akışıyla karşılaştığından, 10 doların üzerindeki fiyatını korumak için mücadele ediyor. Boğalar o zamandan beri bu seviyeyi korumaya çalışıyor ve desteğe dönüştürmeye çalışıyorlar. Bunu yapabilme yeteneği analistlere göre, LINK’in fiyatının önümüzdeki günlerde daha yüksek seviyelere çıkmasına yardımcı olabilir. Ancak altcoin’in kısa vadeli trendi, büyük ölçüde Bitcoin’e ve kripto piyasasının geri kalanına bağlı olabilir.

Chainlink, 2020’nin en yüksek seviyesi olan 20 dolardan hala %50 düşük seviyelerde işlem görse de 7,5 doların altındaki son düşük seviyelerden güçlü bir toparlanma kaydetti. Bu düşüşler, şiddetli bir “v-şekilli” toparlanmanın ardından ortaya çıktı. Analistler şimdi kripto paranın önümüzdeki günlerde daha fazla yükseleceğini belirtiyor. Hatta bir analist yakın vadede kripto paranın %50’nin üzerinde bir ralli yapacağını öne sürüyor.

1.jpg

Cantering Clark: Popüler altcoin Chainlink, daha fazla yükselmek için hazır!
Yazım sırasında Chainlink, yükseliş yönünde işlem görüyor ve bu durum, keskin bir satışın ardından kayda değer bir yükselişe işaret ediyor. Analistler şimdi LINK’in yakında yükselmeye başlayabileceğini ve kabaca 11 doların üzerindeki seviyelere geri dönebileceğini belirtiyorlar. Popüler bir analist olan Cantering Clark, daha fazla yükseliş beklentisiyle şu anda “spot pozisyonların ölçeklendiğini” belirtti. Cantering Clark konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BENCE LINK’İN BU DÖNGÜDEKİ DİĞER HER ŞEYDEN BİRAZ FARKLI BİR ZAMANLAMASI VAR. ŞU ANDA YUKARI DOĞRU YENİ BİR HAMLE ÖNCESİNDE SON KONSOLİDASYONU KURDUĞUMUZU GÖREBİLİYORUM. YERİNE ÖLÇEKLENİYOR.
2.png

Calmly: Ticaret iyi başlıyor! LINK %50 oranında artacak
Calmly isimli analist de kripto paradaki yükseliş işaretlerini vurguluyor ve Chainlink’in fiyatını izlediğini belirtiyor. Analist, kripto paranın şu anda işlem gördüğü yerden %50 oranında artacağını iddia ediyor. Calmly konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CHAİNLİNK: TİCARET İYİ BAŞLIYOR. ZATEN HAFTALIK KAPANIŞTA BAZI KISMİ KÂRLAR ELDE ETTİM, ANCAK BUNLARI BU HAFTANIN GERİ ÇEKİLMESİNE EKLEDİM. BURADAKİ YÜKSELİŞ TRENDİNE DEVAM ETMEMİZİ BEKLİYORUM.
Analistlere göre, Bitcoin Chainlink’i önümüzdeki günlerde aşağı çekmezse, kripto parada daha fazla yükselişin olması muhtemel.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri