Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İninal Kart ile Bitcoin Alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Borsalarda Havele/EFT ile paranızı aktarıp ona göre işlem yapabilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla BtcTurk ve paribu'da böyle bir sistem mevcut. Binance bakmadım. Paycell'de ise kripto alımları durdurulmuş.

Benim bildiğim kadarıyla Ininal kart hesap kartı olarak kullanılıyor. Konu içerisinde kredi kartı olarak ödeme yapılıp yapılmayacağı sorulmuş, kredi kartlarını kabul eden borsa görmedim. Öyle bir borsa olursa da kaçak kredi kartları yüzünden başı derde girer.

Öncelikle merhaba arkadaşlar ininal karta bitcoin çekmek istiyorsaniz btc türk uygulamasını kullanıp paranızı oraya çekiniz ve ordan ininal kartınıza alabilirsiniz en fazla 750 tl alabilirsiniz bilginiz olsun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri