Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İninal Kart ile Bitcoin Alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İninal kart ile BTC alınabilecek yer varsa benim içinde çok makbule geçer. Samsungtan hediye geldi. Harcayacak birşey bulmak zorundayım. En azından böyle nakite çevirmiş olurum.

İninal kart ile BTC alınabilecek yer varsa benim içinde çok makbule geçer. Samsungtan hediye geldi. Harcayacak birşey bulmak zorundayım. En azından böyle nakite çevirmiş olurum.
En son kredi kartı ile alınıyordu diye biliyorum bu sitede bakmanızı öneririm

Bu gelen kartın kaydını ben değil Samsung yapmış. Onay hanesine geçemiyorum kısacası. Bana direk alışveriş yapabileceğim bir yer lazım. Yoksa migros ta falan bitireceğim eninde sonunda :) başka çare yok

BTC tükrten alabilirsin ordan istediğin yere gonderebilirsin

kredi kartı ile ödeme olduğunu bilmiyordum bakacağım

edit : papara ile yatırın diyor. bakalım olmadı bi üyelik açarız.

Bu gelen kartın kaydını ben değil Samsung yapmış. Onay hanesine geçemiyorum kısacası. Bana direk alışveriş yapabileceğim bir yer lazım. Yoksa migros ta falan bitireceğim eninde sonunda :) başka çare yok

papara ile paribudan ala bilirsiniz ben paribu kullanıyorum işlem ücreti de almıyor kripto para işlemlerinde

arkadaşlar teşekkürler aldım o gün burada bilgi vermeyi unuttum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri