Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnstagram İle Otomatik Para Kazanın

Arkadaşlar vereceğim siteden instagram ile para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken instagram hesapları eklemek. Sistem çok basit instagram hesapları açıyorsunuz ve id/ şifre ile siteye ekliyorsunuz sitede otomatik olarak baskalarını takip ediyor sizde bu sayede para kazanıyorsunuz. 1000 etkinlik yaptığında 0.50 $ vermektedir. Kısaca sisteme 10 hesap eklerseniz 5 $ para kazanabilirsiniz. Sistemde onaylı / onaysız hesaplar vardır onaylı hesaplar daha öncelik oluyor nasıl onaylı hesap olurum derseniz ;

- Profil sayfası gizli değil
- Gerçek ad ve / veya insan tarafından okunabilir takma ad
- Tamamlanmış profil bilgileri
- Güzel görünümlü yüksek çözünürlüklü profil resmi
- 3-10 yüksek kaliteli, olmayan tekrarlanan fotoğraflar eklendi
- En az 10 Takipçi / Arkadaş
- 15 günden daha uzun süre önce kayıtlı. Bu şartları karşılarsanız onaylı hesap oluyorsunuz ve hesaplarınız daha önce işleme giriyor. Site min. 10 $ ödeme yapmaktadır. Ödemeler payeer hesabına gelmektedir.

Üyelik Linki: https://promoera.com/ref/yatirimci

@Yatırımcı
Size sormak istediğim bir konu var. Diyelim bu sisteme Instagram hesaplarımızı kaydettik, şimdi veya ilerleyen zamanlarda hesaplarımızla ilgili bir sorun çıkma ihtimali olabilir mi? Mesela Instagram tarafından yasaklanmak gibi.

@Yatırımcı
Size sormak istediğim bir konu var. Diyelim bu sisteme Instagram hesaplarımızı kaydettik, şimdi veya ilerleyen zamanlarda hesaplarımızla ilgili bir sorun çıkma ihtimali olabilir mi? Mesela Instagram tarafından yasaklanmak gibi.
Ben arkadaşın yerine cevaplayayım. Kendi instagram hesabınızı sakın kaydetmeyin :) yeni açıp uğraşmak ya da atıl instagram hesapları varsa bu sistemde iş yapar gibi duruyor. Adamlara id pass veriyorsunuz sonuçta. Kendi hesabınızı vermeyin

Ben arkadaşın yerine cevaplayayım. Kendi instagram hesabınızı sakın kaydetmeyin :) yeni açıp uğraşmak ya da atıl instagram hesapları varsa bu sistemde iş yapar gibi duruyor. Adamlara id pass veriyorsunuz sonuçta. Kendi hesabınızı vermeyin
Uğraş gerektirmediği için güzel sistem, sınırsız hesap eklenir buraya odemede yaptigina göre ne ala :)

İlginç bir konu olmuş. Bilgiler için teşekkürler. Bunu tecrübe ettiniz mi acaba? Geçenlerde bir etkinliğe katıldım ve robot olmama rağmen yasak yemiştim de.

öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim .. Benzer sitelerle aslında çok ilgiliyim ama bu siteyi gözden kaçırmışım , sistem bana hoş gözüktü . Site şartlarını karşılayan bir kaç çöp diyebileceğim hesabı bağlayarak test etmeye çalışacağım. Kazanayım kaybedeyim hiç önemli değil ,hem hakikaten yapmak istediğimden hem de yeni bağış butonunu denemek istediğimden @Yatırımcı arkadaşımıza mevcut tanıttığı konu için teşekkürler ve bu paylaşım için kendisinin forum bakiyesine 250 satoshi miktarında küçük bir gönderim yaptım. (bağış butonunu umarım doğru şekilde kullanmışımdır ) :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri