Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnternetteki kolay yoldan para kazanma sitelerine güvenmeli miyim

arkadaşlar internette çoğunlukla "video izle para kazan" "görev yap para kazan" gibi şeyler duymuşsunuzdur. Genelde insanlar bu tarz siteleri videolardan görüp düzgün bir araştırma yapmadan işe koyulurlar ama ben o sitelerin pek doğru olduğunu sanmıyorum. O tarz siteler reklam için yapılmıştır. insanlar kendi kanalının, sitesinin reklamını yapıyor ve bundan reklam verenler sayesinde site sahipleri para kazanıyorlar
-yani benim düşüncem bu. yanlışım olduysa düzeltiniz

Yani bu şekilde gerçekten para kazanabileceğin siteler var, ama hiçbirisi kesinlikle kolay yoldan değil.

Şunu unutmayın ki, kimse size kolay yoldan para kazandırmaz. Emeğinizin karşılığı olarak 3-5 bir şeyler kazanırsınız. Ne kadar vaktinizi aldığı ve kazandığınıza değip değmediğini düşünerek yola çıkarsanız eğer kullansanız da kullanmasanız da kârda olursunuz :)

Şahsen ben işim bilgisayar üzerinde olduğu için ve günümün büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçirdiğimden bu tarz sitelerden bazılarını kullanıyorum ve günlük ortalama sadece 1-2 usd arasında bir kazanç sağlıyorum. Bunu hiç dokunmadığım şekilde biriktiriyorum ve belli coinlerde tutuyorum bunları dağıtarak belki bir gün bir yerlere gelirse diye :)

Gelmezse de çok da fazla bir şey kaybetmeyeceğim çünkü zaten bilgisayar başında olduğum zamandan veriyorum.
Daha faydalı bir şeyler yapmak, kendinizi geliştirmek her zaman daha fazla kazandırır.

arkadaşlar internette çoğunlukla "video izle para kazan" "görev yap para kazan" gibi şeyler duymuşsunuzdur. Genelde insanlar bu tarz siteleri videolardan görüp düzgün bir araştırma yapmadan işe koyulurlar ama ben o sitelerin pek doğru olduğunu sanmıyorum. O tarz siteler reklam için yapılmıştır. insanlar kendi kanalının, sitesinin reklamını yapıyor ve bundan reklam verenler sayesinde site sahipleri para kazanıyorlar
Dostum benim fikrim internetten para kazanmak için youtube ye girilmez bu ve bunun gibi forum sitelerinde daha doğru ve güvenli para kazanma yöntemleri bulunuyor ve bu forumda başlı başına bir para kazanma sitesi değil mi bence gerçekten para kazanmak için önce bir soru sormalısınız ben buraya ne veriyorum ki bu site bana ne versin mesela yine bu siteden devam edelim bu siteye bilgi veriyorsun ve site de sana belli bir miktar BTC veriyor bunun gibi

video izle para kazan sitelerinden harçlıgın bile çıkmaz bence ugraşma o sitelerle

Hepsine güvenmemek gerekir. İyice araştırmalısın güvenli mi değil mi diye

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx