Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnternetten Para Kazanıyormusunuz ?

Enes0

Onbaşı
İnternet ten Para kazanıyor musunuz ? yada herhangi bir şekilde kazanmayı düşünüyor musunuz son 10 yılda internet her şeyi etkiledi e ticaret reklamlar televizyon izlenmesi sosyal medyalar lokanta restoran her şey internette yöneldi bunu değerlendirip bir yerden para kazanıyor musunuz ?

Ben makale yazarlığı yaparak para kazanıyorum.Ayrıca web sitelerim sayesinde link satışı yapıyorum.Reklamlar vb derken zaten güzel para kalıyor. Fakat bununla sınırlı kalmak istemiyorum. Şuanda bir haber sitesi tasarımına başladık. Bakalım eğer güzel şeyler olur ise ileriye yönelik daha büyük kazanç kapılarını planlıyorum.Umarım güzel şeyler yapabilirsin.

Ben arabamı İnternet kazançlarıyla aldım. Eviminde peşinatını aynı şekilde. Şu an kripto para borsalarında yatırımlarım var. Öyle bir proje yok yani. Ama tatmin edecek miktarlarda kazandım Allah'a şükür.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri