Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnternetten Yatırımsız Para kazanılmaz

• Konbuyu başlatan Misafir474
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir474

Misafir
Merhaba arkadaşlar yatırımsız internetten kimse kimseye büyük miktarlarda para vermez youtubeda yatırımsız para kazanma diye arattıgım zaman hep ponzi sistemler karşıma çıktı nedir bu ponzi sistemler olarak görüyorum para yatırmadan büyük miktarlarda paraları internetten kazanamazsınız.Kazansanız bile 1 günde 1 dolar bile etmeyecek derecede paralar kazanırsınız emeginizi satoshi türk sitesinde paraya çevirin.

Stormgain sayesinde internetten, bir kuruş yatırım yapmadan para kazandım, kazanıyorum.

Ama başkaları kazanır mı, kazanabilir mi ona birşey diyemem.

YTD.
bende kullandım bir ara fakat şöyle bir durum var 1 ay boyunca kazandıgınız parayı direk çekemiyorsunuz diye biliyorum stormgain uygulamasında

Sistemi sağlamdır ama kazanmak gerçekten de zordur hocam. Ben para kazandım ama toplam süreç bir yılı buldu. O arada da iyice kavramış oldum tabii.
Ben bu short long işini beceremiyorum gecen bir saat al sat yapıp bir dünya kar ettim aynısını long girsem Demek ki uçacaktım ama ne zaman vadeli oynasam saniyesinde tersi oluyor ama al sat yapınca kazanıyorum vadeli bana yaramıyor piyasanın da dengesi kaçıyor

bende kullandım bir ara fakat şöyle bir durum var 1 ay boyunca kazandıgınız parayı direk çekemiyorsunuz diye biliyorum stormgain uygulamasında
Gün-hafta-ay sınırlaması değil de, üyelik statüsüne göre alt-üst çekim limitleri var. Ayrıca madencilik ve bonus gelirleri de doğrudan çekilemiyor. Bu gelirler sadece yatırım amaçlı kullanılabiliyor hocam.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri