Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İzledigim diziler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son zamanlarda çıkan Who Killed Sara dizisi en beğendiğim dizilerden biri. İngilizce dışındaki dillerde dizi izlerken odaklanamama sorunu yaşayan biri olarak, dizinin sürükleyeciliği bu sorunumu hatırlatmadı bile. Onun dışında iptal olduğu için çok üzüldüğüm bir başka dizi Salvation. Her ne kadar iptal olmuş olsada, sadece bir sezonun dahi yaşattığı heyecan ve sürükleyicilik inanılmaz keyif verici.

Arkadaşlar iyi akşamlar ben birçok dizi izledim ve yenilerini de izlemek istiyorum. ancak nette araştırma yapınca pek istedigim önerileri alamıyorum. bu gibi forum sitelerinde kendi listemi ve puanlamamı paylaşarak konu altında benim sevdigim tarzı seven arkadaşlar önerilerde bulunursa veya yeni diziye başlamak isteyen arkadaşlar olursa benim konumdan zevkime göre kendilerine dizi seçip izleyebilirler. böylelikle bir diziye başlayıp sarmadı beni diyerek bırakmamış oluruz. bu sebepten dolayı şu ana kadar izledigim dizi listemi paylaşıyorum ve izledikçe buraya eklemeler yapacagım.

1 fringe 7/10 (degişik bir bilim kurgu çok sevemedim )
2 oz 10/10 (hayatın tüm gerçekligini anlatıyor benim için top 1 dir.)
3 the wire 10/10 (efsane)
4 hannibal 8/10 (dr lecher diziyi izlettiriyor)
5 sopranos ailesi 9/10 (mafya ailesini çok iyi işlemiş ama moltisanti reizzzzz üzdü bizi :( )
6 breaking bad 9/10 (çok popüler ama eskimeyen bir dizi )
7 prison break 8/10 (çocuklugumun en iyi dizisi)
8 11.22.63 8/10 ( kennedy e suikasti degişik bir biçimde ele alıyor)
9 mad men 8/10
10 six feet under 9/10 (ölüm temalı bir dizi tavsiye ederim)
11 person of interest 8/10
12 the mentalist 7/10 (fringe yi anımsatıyor bana o yüzden pek sevemedim )
13 band of brothers 10/10 (2. dünya savaşında bir bölügü anlatıyor yaşanmış olaylardan ve yaşamış kişilerin anlatımından. bence en iyi askeri temalı belgesel)
14 dekalog 10/10 (10 emiri tek tek anlatan çok güzel bir dizi)
15 boardwalk empire 9/10 (amerikada ki içi yasagı döneminde geçen keyifli bir hikaye, birçok gerçek karakter yer almakta)
16 game of thrones 9/10 (son sezonundan kırdım :D)
17 chernobly 10/10 (yeni bir dizi rusyadaki nükler santral kazasını çok güzel bir dille anlatmayı başarmış)
18 carnivale 8/10 (dizi 2. sezonda yayından kaldırıldı yani hikayesi tam bitmiyor izlemeden önce düşünün)
19 la casa de papel 6/10 (klasik banka soygunu ve mantıksız geldi bana ama seveni çok)
20 house of cards 9/10 (bununda 1 puanı son sezondan kırdım kevin spacey soruşturmadan dolayı diziden ani ayrıldı ve apar topar çekilmiş gibi geldi son sezonu)
21 sons of anarchy 8/10
22 şahsiyet 9/10 (nihayet kalite kokan bir türk dizisi benim için yeri ayrı :D)
23 narcos 8/10 (sadece ilk 3 sezon izledim)
24 spartacus: kan ve kum 8/10 (ilk sezondaki abimiz olsaydı 10/10 du :(
25 sherlock 8/10 (final yapmadı)
26 how i met your mother 8/10 (9 sezondu heralde yanlış hatırlamıyosam ama 20 dk lık bölümler hızlı ilerliyor kafa yormadan izleyebileceginiz dizi)
27 the last dance 8/10 (basket severlerin agzı açık izliyecegi çok iyi belgesel (jordan güzellemesi fazlaca yapılmış ama )
28 fleabag 8/10 (tarif edemiyorum ayrı bir dizi ama hoşuma gitti :D )
29 big little lies 8/10 (nicole ablamız yüzünden izledim ve pişman olmazsınız )
30 dark 9/10 (almanlar ve makine diyorum susuyorum :D kafa yemek için izleyebilirsiniz)

bu arada tüm diziler final yapmıştır arkadaşlar yapmayan 1-2 tane var onları da yazdım yanlarına. ben final yapmamış dizii izlemiyorum 1-2 acı tecrübe yaşadım. izliyorsun bi sezon finali çekiyolar 1 sene ara veriyolar. 1 sene sonra yeni sezonu izlesen eskiyi hatırlamıyosun eskiyi izlesenn hatırlayıp sıkılıyorsun :D
o yüzden tavsiye verirken de lütfen bitmiş veya son sezonu çekilen dizilerden önerirseniz sevinirim :)
Pek dizi izlemem ama izlediğim dizileri de bitiririm sonuna kadar. La Casa De Papel ve Prison Break'ın nelerini sevmiyorsun ben 2'sinin hastasıyım dır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri