Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İzledigim diziler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Size izlediğim en güzel filmleri önermek isterim
1. Tanrının Kitabı 10/10 gerçekten çağımıza uygun ve güzel bir film izlemenizi tavsiye ederim . Konusu gerçekten hem ilgi çekici hem de çok güzel düşünülmüş bir film .
2 . Yaşam Şifresi 10/10 bu filmi de izlemelisiniz bence ölmeden önce izlenmesi gereken filmler arasında yer alması gereklidir . Çok güzel bir yapım

İlk netflix üyeliğimi ispanyolların banka soygunu dizisi için almıştım :) sonrasının ardı arkası kesilmedi kendimi televizyondan koparıp netflix dünyasında dalgıç olarak buldum

Venom sevenler için öneri: Upgrade filmini duymamış olabilirsiniz tavsiye ederim. Aynı konu farklı şekilde ele alınmış bu filmde
Venom_%282018_film_poster%29.png
Upgrade_%282018%29.jpg

Fringe, Band of brother , Blacklist, Game of Thrones , La case de papel bunları ardı ardına koyun TV ye beni o odaya kapatın gidin ben başka birşey demiyorum..

Başlığı görünce türk dizilerini önereceksin diye düşündüm. Türk dizilerinde önerilecek bişe yok bence neden diye soracak olursanız hepsi aşk üzerine başka bişe yok biraz daha değişik şeyler görmek istiyor insan yabancı diziler arasında benim de katkım olsun bi kaç dizi önereyim
1. The walking dead (dizi zombi temalı ama bildiğiniz zombiler gibi değil çok geçerli saran bi dizi tavsiye ederim kesinlikle )
2.See ( Dünya da bi virüs yayılıyor ve herkes kör oluyor sadece bi adam kör olmuyor ve çocukları bir sezon oynadı henüz pandemi döneminden dolayı çekimler aksadı ama uzun bir dizi olacağını ilk sezondan belli etti bence )
3.The punisher (ABD askeri başroldeki oyuncu savaşta beraber savaştığı can kardeşi büyük bir ihanet ediyor ve arkadaşının ailesini katledilmesine müsade ediyor baş roldeki oyuncumuz intikam yemini ediyor ve herşey o an başlıyor )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,228
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri