Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kendi Faucetinizi(Musluğunuzu) Nasıl Açarsınız?

konu gerçekten faydalı güzel bir konu olmuş sormak istediğim bir kaç şey var
bu tarz sitelerde 5 makina üzerinden 1 hesap ile bağlanıp kasabiliyorlar bu durum mevcutmudur ?
ve insanların kastığı faucetlerden site yöneticisi olarak kâr nasıl yapabiliriz ?
yanıtların ve bu konuda bilgisi olanların yanıtları için müteşekkirim..
Bildiğim kısmı cevaplayayım. Bu tip siteler aldığı reklamlardan kazanç sağlar. Çoğunlukla reklam doludur. Ya da sizden istenen görevler link kısaltma bağlantısı geçme, site ziyareti vb. Gibi görevlerdir. Kazanç şekli bu şekildedir.

Diğer kısım hakkında bilgim yok...

forumdada daha önceden konusu açılan, cekafaucet.me Doge Musluk bizimdi hocam. Maalesef başaramadık kapattık :((

Hocam Merhaba,

Önceden merak konularımdan biriydi bir faucet sitesi açmak. Zaten faucet sitelerini sevdiğim için nasıl yaparım diye bir basit bir yol haritası aramıştım hep. Konunuza denk geldim ve uygulamayı düşünüyorum. Fakat alıntıladığım mesajınızda böyle bir girişiminiz olduğundan ve başaramadığınızdan bahsetmiştiniz. Tam olarak hangi noktada sorun yaşadınız biraz tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Örneğin sistemin devamlılığı için reklam mı bulamadınız yoksa farklı sorunlar mı boy gösterdi? Yanıtlarsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Hocam Merhaba,

Önceden merak konularımdan biriydi bir faucet sitesi açmak. Zaten faucet sitelerini sevdiğim için nasıl yaparım diye bir basit bir yol haritası aramıştım hep. Konunuza denk geldim ve uygulamayı düşünüyorum. Fakat alıntıladığım mesajınızda böyle bir girişiminiz olduğundan ve başaramadığınızdan bahsetmiştiniz. Tam olarak hangi noktada sorun yaşadınız biraz tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Örneğin sistemin devamlılığı için reklam mı bulamadınız yoksa farklı sorunlar mı boy gösterdi? Yanıtlarsanız sevinirim.

Teşekkürler.
Şöyle açıklayayım;

Benim açtığım dönemde 2 yılını doldurmamış domain adreslerine google ve diğer reklam siteleri düzgün bir kazanç imkanı vermiyordu. Düzgün kazançlar elde edebilmek için minimum 2 yıl aktif olması gerekiyordu sistemin. Bundan dolayı o 2 yılı geçirmek için ya çok fazla reklam koyup az kazanç vereceksiniz yada bir süre cebinizden ödeyeceksiniz. Biz bu noktada 2 ay kadar cebimizden ödeme yaptıktan sonra daha fazla ekonomik gücümüz yetmediği için sistemi kapatmak zorunda kaldık.

Şuan ki güncel durumlar vs. nasıl bilmiyorum. Bizim dönemimizde bu şekilde sorunlar yaşadık.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri