Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kendi Kripto Paranızı Çıkarsanız

2 proje hazır bir token cıkartıp diğeri için para toplama yapacağım biri blokchain ağı oldukça faydalı olacağını düşündüğüm bir ağ diğeri bir platform olacak swap tarzında blokchain de lemc benzeri ama farklı bir alan olacak inşallah tabi sadece proje şuanda kağıt üstünde

2 proje hazır bir token cıkartıp diğeri için para toplama yapacağım biri blokchain ağı oldukça faydalı olacağını düşündüğüm bir ağ diğeri bir platform olacak swap tarzında blokchain de lemc benzeri ama farklı bir alan olacak inşallah tabi sadece proje şuanda kağıt üstünde
yardımcı oluruz.

Aslında bir oyun kripto parası çıkarmak isterdim. Mesela şuan da Türk milletinin en çok sevdiği oyun türü olan, Truck similatör veya kepçe tarzı bunların birleşimi malzeme indirme bindirme tarzı birleşik bir oyun mekanizması yaratıp ürünleri alıp bıraktıkça bir maden projesi gibi yol yaptıkça veya iş yaptıkça coin çıkarmak isterdim, maden olarak nasıl bir yapıda ekran kartlarının boşa elektrik harcaması gibi problemleri oradan kaldırıp daha çok birilerin gayreti sonucu bir coin çıkmasını isterdim, tabi bunun sonucunda çıkan paraları sisteme yükleyip bir piyasa oluşturup, bunların değeri gittikçe yükselecektir. başlarda kuruşlarla bu işlemleri yaparken finans sağlandıktan sonra oyun içerisindeki aracın yol tutuşundaki lastiğine kadar bir çok etmeni real para yerine artık kripto paralara yönlenmesi sağlanacaktır.

Projenin ana sistemi yukarıda ki yazdığım özet ile ibraz edilmiştir.

digital money ( DM Coin ) tarzında geliştirilebilir bilir bir isim çıkarmak isterdim. Aslında bilindik projeler steam gibi nakit paralar ile değil ama sistem parasının entegrasyonunu kripto ya birleştirilebilir, insanlar en azından zevk aldığı bir şeyi yaparken para kazanırsa daha çok yatırımcı çekecektir. oyunun gelişimini sağlayacaktır.

Oyunların Kripto dünyasında %100 yerini acil alması gerekiyor, bir seçenek sunması lazım TL olarak ödeme yada , dm coin ile ödeme bir çok oyunu bu coin altında toplayıp önce dm coin alıp ondan sonra oyun parasına dönüştürebilirsiniz. bir çok oyunda bir şey elde edebilmek için dm coin alınmalı yada oyundan birine bir şey satılacak ise dm coin olarak satılmalı ve piyasada dm coinden başka coinlere dönüştürülebilmelidir.

Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri