Neler yeni

Klaydice (Dice) Token

probit borsası
  • DDoS: Kripto para borsalarının sıklıkla karşılaştığı saldırılardır. Saldırı yapılan sunucunun kaynaklarını tüketerek hizmetin engellenmesi sebep olabilir.
Genel Amacı
Metaverse oyna kazan
Kripto Para Tam Adı
Klaydice
Kripto Para Kısa Adı
Dice
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2022
Web Sitesi
https://klaydice.io/
  • 0.00000000  
images - 2022-08-03T121338.418.jpeg

images - 2022-08-03T121332.781.jpeg


Axie İnfinity ile başlayan oyna kazan ekosistemi metaverse ve nft kullanımları ile her geçen gün artıyor. (Burada bahsedilen Metaverse tartışılır.) Bu alanda özelikle oyna kazan projelerinin düşük yatırım ile oyun oynayarak kazanç sağlanabiliyor olması bir çok kullanıcıyı cezbediyor.

Klaydice da bu alanda uzun süredir mobil ve masa üstü oyun alanında faaliyet gösteren bir topluluk olarak Dice token ile oyna kazan ekossitemine dahil oluyor. Dice token klaytın blokchain ekosistemi üzerinde oluşturulmuş bir tokendir. Klaydice ekosistemi üzerinde oluşturulacak farklı oyun sistemlerinde Dice önemli bir harcama ve ödüllendirme birimi olarak kullanılacak.

Klaydice 4. Sanayi çağı olarak adlandırdığı bu dönem ve ileriki yıllarda artık herşeyin sanal dünyaya taşınacağı dünya üzerinde yer alan tüm insanların sanal dünyada birer avatarınolacağı, her işletmenin sanal dünyaya taşınacağı öngörmektedir. Bu anlamda da Dice ekosisteminin sanal dünyanın önemli bir parçası olacağını savunmaktadır.

Klaydice ekosistemi 3 ana parçadan oluşmaktadır. Birinci kısım oyna kazan P2E ekosistemi dir.

İkinci kısım sanal dünyada kullanılacak nft tokenleri dir.

Üçüncü kısım ise kalytın'a dayalı bir metaverse evrenidir.

Dice token ise bu üç sistemde de kullanılacak olan gerek harcama gerekse ödüllendirme birimidir. Dice sürekli olarak kullanıcılar arasında dolaştırılacak ve ekosistemi büyümesine katkı sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

Oyun olanında uzun yıllardır bulunan şirket Dıcast Gold olarak hali hazırda DICAST, TANK ROYALE, HERO Dash, gibi oyunları ile faaliyet göstermektedir. P2E ekosistemi için ise dünya çapında bir çok oyun şirketi ile ortaklıklar kurmayı hedeflemektedir.

Dice nft market ile kullanıcıların oyunlarda kullanacakları kahraman ve aksesuarşar için nft kart satışların yapılacaktır. Buradan elde edilen gelirin bir kısmı ekosistem içinde harcanacak bir kısmı yakılacak ve bir kısmı da oyun içinde ödül olarak dağıtılacaktır.

Genesis nft olarak adlandırılan maksimum 10 bin arzı olacak nftler ile oyun içinde ve ekosistem de oylamalarda söz sahibi olunabilecek 5001 Adet dolaşıma çıkartılan Genesis nftler ile ilgili arzın artılılıp artılırılmayacağına Genesis nft sahipleri oylama ile karar verecek buda ekosistem içerisinde kullanıcıların söz sahibi olmasına imkan tanıyacak.

Dice token henüz ön satış sürecini yeni tamamlamaktadır. Ağustos ayında ilk borsa listelemesini mexc borsasımda yapacaktır. Klaydice ekibi blockchain alanında OKX dahil olmak üzere bir çok kuruluş tarafından desteklemekte ve iş birliği yapmaktadır. İnternet sitesinde ve Whitepaperda detaylar bulunmaktadır.

Klaydice hakkında

Adı: Klaydice
Kısaltma: Dice
Ağ: Kıp-7
Toplam arz: 1 milyar
Twitter: https://twitter.com/klaydice
Telegram: https://t.me/KlayDice_official
Discord: http://discord.gg/klaydice
Whitepaper : https://docs.klaydice.io/
 

Bu konudan Theleoncoin isimli kullanıcıya 0.00001710 Bitcoin verilmiştir

0.00001710 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 7.24 Türk Lirası Değerindedir.

Üst