Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Koindex airdrop 20 dolar değerin de referansımdan kaydol 2 dolar da ben hediye ediyorum ! toplamda 22 dolar kazanıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu içeriğinde genel olarak büyük harf kullanmamaya özen gösterelim. paylaşım için teşekkürler.
Kaydolma linki : https://koindex.io/auth/register/24Q3M3ZpJCy

Gerekenler 20 dolar ve 18 yaşının üstünde olmak
Kimlik doğrulaması yaparak 20 dolar yatırım yapıyoruz tavsiyem tether yatırmanız

- - BASİT ŞEKİLDE ANLATIM - -
1-) https://koindex.io/auth/register/24Q3M3ZpJCy İLK ÖNCELİKLE BU LİNK ÜZERİNDEN ÜYE OLMANIZ ŞART LİNKSİZ ÜYELİKLERE ÖDÜL VERİLMEMEKTEDİR.
2-) KOİNDEX ANASAYFASINDAN, HESABIM KISMINA GİRİYORUZ, KİMLİK ONAYI İÇİN GEREKLİ RESİMLERİ YÜKLEYİP ONAY İÇİN GÖNDERİYORUZ. KİMLİK ONAYI ÇALIŞMA SAATLERİ İÇERİSİNDE İSENİZ HIZLICA ONAYLANIR. ( TÜM YASAL KRİPTO PARA SİTELERİ KİMLİK ONAYI İSTER)
3-) KİMLİĞİNİ ONAYLANDIKTAN SONRA HERHANGİ BİR KRİPTO PARA BORSASINDAKİ 20 DOLARINIZI KOİNDEX'E TRANSFER ETMENİZ GEREKMEKTE. TRANSFER İÇİN FARKLI BİR BORSADAN 20 DOLAR DEĞERİNDE LTC ALIN VE KOİNDEX CÜZDANINIZA TRANSFER EDİN.
4-) KOİNDEX'E ATTIĞIMIZ 20 DOLARLIK LTC'LERİ HESABIMIZA 20 DOLAR GELECEK ŞEKİLDE SATIYORUZ. ÖNEMLİ OLAN TEK ŞEY CÜZDAN KISMINDA 20 DOLAR USDT GÖRMEK.
5-) ANASAYFA'DA '' OTOMATİK KAZANMAYA BAŞLA '' SEÇENEĞİNE TIKLIYORUZ. GELEN EKRANDA 20 DOLARIMIZI 10 DOLAR KUSD VE 10 DOLAR IUSD OLACAK ŞEKİLDE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ.
6-) ANASAYFA'DA KOİN SEKMESİNDEN '' KOİN ÜRET '' SEÇENEĞİNE TIKLIYORUZ. TUT KAZAN 30 PLANINI SEÇİYORUZ. SAĞDA VE SOLDA KISIM GÖRECEKSİNİZ. SOL TARAFA 10 DOLAR KUSD, SAĞ TARAFA 10 DOLAR IUSD YAPIYORUZ VE ÜRETİMİ BAŞLATIYORUZ.
7-) ÜRETİM BİRKAÇ SAATE BİTECEKTİR, SONRASINDA İSE HESABINIZA BEDAVA 20 DOLAR BAKİYE YÜKLENECEKTİR. YANİ KISACASI TOPLAMDA 20+20= 40 DOLAR PARAMIZ OLUYOR.
BEDAVA 20 DOLARINIZI ( 160 TL) GÜLE GÜLE KULLANIN
1f642.png

Ek olarak 3 dolar kazanmak için kyc onayı ve bu işlemleri yapmış olmanız gerekmekte Yaptıktan sonra bana özel mesaj yolu ile ulaşın referans kısmınlarda bilgileriniz gözüktüğü gibi 2 dolar değerinde tether gönderimini bende size sağlayacağım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri